reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - David Kříž

Stran: [1] 2 3 ... 109
1
To je fajn že vám to jde bez ztráty signálu.Při takovém zapojení nemůžete mít problém ze signálem.
Samozřejmě, že pouhé zapojení = poskládání jednotlivých komponent do řady, nezaručuje bezproblémový signál, zejména když se neví, co a jak původní tazatel přijímá. Za pokus to ale vždy stojí a když to nepomůže, opět existuje řada dalších následných řešení.
V komentáři Davida je sice ironie, ale to nebezpečí:"neříkej někomu kdo tomu nerozumí že to nejde, nebo půjde a udělá to" tady stále je. Doufám, že ale řemeslo neopustí, bylo by to jistě škoda, ale ten jeho "Aneb:" ho možná přivede k tomu, tak rezolutně nepochybovat o pouhém štěstí, nebo zdánlivě jednoduchém řešení.  ;)
o štěstí jsem nikdy nepochyboval, kolikrát jsme někomu s kolegy konstatovali "to že vám nějaký bastl jede je spíš o štěstí, než že jste něco pochopil a nějak zázračně nainstaloval". Fascinující je na tom věc jiná, že ti lidé jsou přesvědčeni, že mohou někomu na základě toho štěstí radit :D a v tom je kámen úrazu....

2
Davídku nic nemusíš věšet na hřebík.Ale taky jsi nijak neporadil s problémem,měl by jsi se nad sebou zamyslet kde to u tebe vázne,když už máš tu potřebu se zde ukazovat.😀
Pamětníku vycházel jsem pouze z toho co bylo napsáno a tak sem tam nenašel, žádný problém s příjmem některé frekvence a tak se mohlo zvolit jednoduché řešení se zaručeným výsledkem.
je to marný, je to marný, je to marný :D

3
 8) 8) 8) 8) 8)
Aneb: neříkej někomu kdo tomu nerozumí že to nejde, nebo půjde a udělá to :D
Jdu pověšit řemeslo na hřebík! :D Lubošek je nejlepší, jdu zametat ulice!  ;D ;D ;D

4
pro všechny Omary, Andreje a další okolo-brňáky...

"TELEKO
Vážení a milí posluchači digitálního rozhlasu DAB v Brně a okolí. Multiplex TELEKO DAB1 bude již brzy dostupný i v Brně a okolí v tzv.- bandu III na kanálu 8A."

5
A k tomu uzasne pokryti v Ostrave, kde to dle jejich vlastnich mapek, nepujde ani v pulce mesta. Takze v aute nepouzitelne.

6
začnou šilhat do nebe a do země

7
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
už Albert Einstein říkal... ale to asi nemá smysl :D

8
Davídku,moc dobře vím o co jde.Ale ty jsi pánovy zatím nijak nepomohl,kecy kolem mne ho nezajimají a nijak nepomůžou.
Lubošku máš pravdu, "pánovY" jsem nepomohl, jelikož nevím co to je, to slovo neznám :D
A tazateli v úvodu pomoci na dálku nedokážu, protože na dálku radit nelze. To umí jen takoví jako ty, internetoví radiči s heslem "čím méně vím, tím ochotněji poradím" :D Nejčastěji s argumentem "doporučuji to a to, protože mně to funguje"
Raději mlčet...

9
Digitální rozhlas / Re:Rakusko/T-DAB
« kdy: 27. 03. 2020, 10:16:00 »
vím, před pár lety mi kamoš skočil na vtip, že v DABu chytám přes sporadiku Arabáče ;)
Když jsem na JM a v dosahu 11C, ladím jedine Sout al Khaalej :D

11
Mrtvá schránka Pokr? Sakra :)

12
...rady prodejců jsou většinou pro kočku.Ale když už je tak je potřeba toho využít a ne ho odložit.Při zapojení které jsem navrhoval není s příjmem problém,ikdyž neznám podrobnosti o použité anténě a zesilovači,pokud není určen pouze pro 5V.
  :)  neznáš podrobnosti... ale víš, že při tvých radách není problém s příjmem... fascinující  :)
Kdybys mu poradil aspoň 5V adaptér a ne 12V, dalo by se to akceptovat (na zkoušku), ale rozhodně ne s nějakou "jistotou" že to bude fungovat. Jestli má dotyčný na střeše v anténě nějaký superturbo PL 2 st. zes na plošáku bez filtrace..., který teď ještě přikrmí na 12V a dá za něj 3. stupeň zesílení... tak je to přímo poukázka na problémy.
Píšeš o věcech, o kterých Lubošek nemá ani tucha :)

13
Je celkem dost na chuj, něco někomu chtít radit, když nemám tušení, co ten dotyčný tázající se přijímá, kde to přijímá, odkud to přijímá a hlavně na co přesně to přijímá. Zvlášť když 90% samodomo instalací je typu polský síto s turbo zesilovačem (či jinej podobnej aktivní bazmek či plastokrám) a z toho je 20% napájený 5V z STB, protože Franta na internetu říkal, že tak to nebude tolik kostičkovat (tenhle odborný výraz mě naprosto irituje). A pokud za regulaci zisku považuješ ten pseudo útlumák na vstupu toho širokopásmovýho (50-800MHz) zesu, což je mimochodem v T2 s 256QAM totální nesmysl si signál na vstupu zdegradovat a fázově rozjebat a hned vzápětí ho znovu zesilovat, tak toho, sorry, asi moc nevíš. O tom jak to vypadá uvnitř toho rozbočovače a jakým způsobem je to rozbočení fyzicky provedený ani nemluvím. Ale jinak je mi to celkem putna, každej si může poslouchat rady koho chce, každý má právo volby :-)
Asi tak :) Jenže Lubošek tady roky "radí" a tak má pocit, že to má smysl :D Bohužel, původnímu tazateli se nějak smysluplně radí těžko, viz Tvůj příspěvek. Jenže ty máš ještě čas a nervy to psát, jiní už ne.

14
Digitální rozhlas / Re:Rakusko/T-DAB
« kdy: 24. 03. 2020, 13:07:16 »
a přitom to zásadní tam nemají, arabsky :)

15
Všechno špatně... a do toho Lubošek plácá své tradiční nesmysly :D Škoda mluvit.

Stran: [1] 2 3 ... 109

reklama