Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Clint

Stran: [1] 2 3
1
Tak nejen, že se mi SS z Kletě seká, ale jestli je tohle HD, tak já jsem anglická královna.

2
Televizní stanice a jejich program / Re:Práva na wimbledon.
« kdy: 10. 07. 2014, 10:45:46 »
No tak já vám to klidně řeknu, informaci nemám z článku, ale z jiného zdroje (Digizone taky není vševědoucí), takže to můžu říct - má to znovu Nova, na jeden rok.

3
Já vím, jsem to myslel obecně.

4
Podle screenshotů nemůžeš posuzovat kvalitu. To ví každý, kdo někdy sám screen vyrobil.
No jo, ale proč je sem pak vkládáte?  ;D

5
Natočený to bylo tutově 4:3, bohužel. Němci to ořízli na 16:9, dá se to porovnat z jejich BluRay a z naší DVD nebo TV verze.
No na parabole někdo tvrdil, že v německé verzi je obraz opravdu širší, ne ořízlý, že je tam část obrazu, která v české verzi není. Nevím, dávali link na youtube, ale nemám to jak porovnat.

6
Lukáš Polák: Ok, hodnotil jsem jen screeny, samotný filmy jsem viděl už dřív. No ale zpět k tématu:
Na internetu probíhají dost bouřlivé diskuse, zda Němci dávali Popelku v 16:9 a kde ten záznam sehnali, popř. v jakém formátu je tedy originál? Nestojí to za prozkoumaní? Někdo by se mohl zeptat pana Vorlíčka, dokud je ještě naživu.

7
Lukáš Polák: No nevím, takovej průměr, myslím, že ten micro 1080p rip, co jsem viděl, nebyl o nic horší. Jinak tam Philip Seymour Hoffman vypadá už dost vyfetlej.

8
je to možné, proč ne? mám to podobně, i když, na opačném konci republiky. Ten zesilovač tam, zkrátka, dělal paseku.
No ono to s ním právě celé ty roky chodilo bez problémů, spíš si myslím, že se v něm něco porouchalo a nakonec to jde i bez něj.

9
A ještě dotaz - je signál stále stabilní i bez zesilovače?
Koukal jsem teda asi jen hodinu, ale zatím ano, až se divím, jak je to možné.

10
šak já su v klidu, Dejve :) máš recht....třeba tam uživatel Clint. tu H121 má :)
Se asi zasmějete, ale tenkrát při té instalaci mi bylo řečeno, že černé kabely, co tam byly původně, jsou špatné a místo toho se daly tyhle bílé. :)
(Akorát na analog Novu se nechal černý, který se později vyhodil.)

11
Tak už začal blbnout i Mux1, Mux2 hrál celkem obstojně, tak jsem odpojit ten zesilovač, spojil kabely a vypadá to zatím dobře, i HD kanály, tak uvidíme, snad to bude OK. Díky za rady. :) Průměr kabelu do zesilovače je 6,5 mm a z něj 5 mm.

edit: Konektory vypadají takhle. Ještě je v tom satelit.


12
Trochu jsem se opozdil, ale tady je ten zesilovač. Dnes prší a signál bohužel zase stojí za houby a obraz kostičkuje.


13
Tak teď večer už je to zase dobré, přitom ráno se na to nedalo koukat, divné. Anténa vypadá takhle http://www.wifi-shop.cz/tv-antena-color-spektra_ies24163.jpg a jsem cca 40 km vzdušnou čarou od Kleti (obec Neplachov). Zesilovač mám, ale přesně bych se musel podívat na půdu. Je celkem nový (cca 5-7 let).
Neni zesilovac jako zesilovac a 5-7 let je, vzhledem k prechodu na digital pred par lety, jako vecnost...
Zítra to zjistím, ale dělal to anténář s tím, že starý zesilovač měnil právě kvůli digitálu. MUXy ČRa mi jedou naprosto bez problémů.

14
Tak teď večer už je to zase dobré, přitom ráno se na to nedalo koukat, divné. Anténa vypadá takhle http://www.wifi-shop.cz/tv-antena-color-spektra_ies24163.jpg a jsem cca 40 km vzdušnou čarou od Kleti (obec Neplachov). Zesilovač mám, ale přesně bych se musel podívat na půdu. Je celkem nový (cca 5-7 let).

15
Přemýšlím stejně o nové anténě, doporučil byste něco?

Stran: [1] 2 3