Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Ladislav Cafourek

Stran: [1]
1
 Dobrý den, programové nabídky mam dokonale prostudované. Spíš mě jde o poruchovost té"cihly". Slyšel jsem, že už je to mnohem lepší. Rád bych věděl zda je to pravda, protože o zpětné zhlédnutí a nahrávání stojím.

2
Dík za odpověď, mam ještě jeden dotaz. Příští týden, u nás bude UPC rozvádět kabely. Jsem u O2 internet i TV a uvažuji o přechodu k UPC. Když syn nahrává video na youtube, tak je počítač prakticky nepoužitelný a ještě k tomu někdy zamrzne televize. S internetem jsem s tím přechodem prakticky rozhodnutý. U televize nevím. Chtěl bych poradit, zda si přechodem k UPC nepohorším. Předem děkuji za odpověď.

3
Nevíte někdo kdo máte UPC, zda je Nat Geo Wild se zpětným zhlédnutím. Na jejich stránkách je to na různých místech psané rozdílně.

4
Digitální televize přes IP protokol (IPTV) / Re:O2 výpadek
« kdy: 23. 08. 2012, 10:05:18 »
Je 10 08 a výpadek stále trvá.

5
Určitě tam chybí nickelodeon, mimimax, animal planet animal, planet HD a extreme sport. Nechápu to šílenství po axn, je to samá reklama. Kde má skylink opravdu mezeru jsou programi pro děti. Máme deset dětských programů ale děti ve více než padesáti procentech koukají na nickelodeon. ten je fakt supr. Dokud se tam neoběví tak se v žádném případě ke skylinku nevrátím.

Stran: [1]