Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Miroslav Galko

Stran: [1] 2 3 ... 12
1
Tak jsem nakonec, na četné žádosti, přece jenom ty regiony ještě jednou dal dohromady. Víc jsem propojil odkazy s webem ČTÚ a místo desítek stránek je teď vše na pouhých třech stránkách rozděleno na Regionální DVB-T, celoplošné DVB-T a celoplošné DVB-T2. Pokud by jste měli zájem se podívat a "mrknout" na správnost informací například ve vašem regionů tak předem děkuji. Přeji pěkný den. Míra.

http://tvzpravodaj.mnoho.info/vysilaci-site

2
Zdarec. Super, aspoň vím kde to hledat. A koukám, že se nic nezměnilo a aktualizace dělají jen když se jim chce :-) Tím myslím to chybějící O2TV Free. Zítra to doplním. Náhodou regionální sítě v DVB-T, televizní stanice co v nich vysílají, asi nikde souhrně nejsou. Uvažuji, že už to na webu aktualizovat nebudu a zaměřím se jen na DVB-T2. Je s těmi regionálkami moc práce a výsledky nulové.

3
Zdravím. Mám prosbu. Na webu TV Zpravodaj aktualizuji informace a dlouho už jsem od ČTÚ neaktualizoval tabulku s N_ID a S_ID identifikátory televizních stanic a vysílacích sítí v DVB-T(2). Bohužel si od posledně nepamatuji kde jsem tyto údaje našel. A nyní tyto data nemohu dohledat. N_ID mám tady: https://www.ctu.cz/vyhledavaci-databaze/prehled-televiznich-vysilacu/opravneni

Ale S_ID nemohu na webu ČTÚ nikde najít. Přes Google jsem našel tabulku, ale nevím jestli je aktuální, protože tam chybí například O2TV Free: http://www.ctu.cz/sites/default/files/obsah/identifikatory-tv_01_02_2017.pdf

Předem všem velký dík za pomoc. Samozřejmě jsem psal e-maily i na ČTÚ, ale stále bez odezvy.

Tabulka na mém webu: http://tvzpravodaj.mnoho.info/identifikatory-dvb-t

Díky Míra.

4
Díky moc. Do neděle vše zpracuji. Pana Bílého budu kontaktovat.

Mám dotaz. Umí mapy ČTÚ zobrazovat co, který vysílač vysílá? Nemohu z nich dostat normální odpověď ANO nebo NE zda ČT2HD je šířena v celé síti MUX1a. Naopak mi připadá, že mi od nich přišlo dost dezinformací. Z České televize mi přišla odpověď na můj dotaz:

Dobrý den. Na této stránce:
http://www.ceskatelevize.cz/vse-o-ct/technika/digitalni-pozemni-vysilani-dvb-t/vysilaci-sit-1a/
jsem se dočetl, že vysílače Hanušovice, Loket a Pec pod Sněžkou vysílají pouze programy ČT1 HD, ČT sport HD, ČT:D a ČT art. To znamená, že chybí ČT2HD?

Odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem o vysílání České televize, kterého si vážíme. Na odkaze http://www.ceskatelevize.cz/vse-o-ct/technika/jak-naladit-programy-ct/  můžete vidět, že ČT2 HD lze naladit v MUX 1a, jestli tento program na daných vysílačích lze naladit, najdete na interaktivní mapě viz http://dtv.ctu.cz/, kde si lze nastavit libovolnou síť a zhlédnout aktivní vysílače.

Moje odpověď:

Dobrý den. Pokud si zvolím mapu na ČTÚ a hledám (MUX1a tam není tak zadám RS10), ale tam nejsou informace jak píšete: "jestli tento program na daných vysílačích lze naladit" - to jsem na mapě ČTÚ nenašel. Mohu tedy uvést, že dané vysílače neposkytují program ČT2 HD jak je uvedeno zde? - http://www.ceskatelevize.cz/vse-o-ct/technika/digitalni-pozemni-vysilani-dvb-t/vysilaci-sit-1a/ Jen ještě jedna věc, na mapách ČTÚ nejsou všechny vysílače aktivní i když to tak vypadá. Jsou to vysílače, které mají uděleno povolení, ale nemusí být v provozu. To se ale asi netýká MUX1a.

Česká televize:

Dobrý den pane Galko, MUX 1a je vysílán v regionální síti 7. Po výběru této varianty se zobrazí vysílače schopné tohoto vysílání a jejich dosah.

Moje odpověď:

Přikládám sken co je mi schopný vysílač zobrazit, ale je možné, že to co vysílač vysílá za programovou nabídku jen neumím najít, můžete mi poradit? Jinak MUX1a používá mimo RS7 ještě 2 vysílače RS1 a 6 vysílačů RS10. Děkuji za radu.


5
H_H: Díky za info.

6
Vážení přátelé. Aktualizoval jsem všechny údaje o Regionálních sítích v DVB-T. Konkrétně jde o RS1-17. S tím, že RS3 už neexistuje. Rád bych Vás poprosil, pokud přijímáte na své TV nějaké tyto Regionální sítě, jestli mi můžete napsat které, kde a jakou mají programovou nabídku. Datumy spuštění nejsou tak důležité, ale pokud by jste věděli, tak díky :) Největší zmatek mám v RS1, protože co vysílač, to jiná nabídka.

Přijímá někdo Kamýk nad Vltavou? Mám uvedeny dva kanály: 30 a 33.

Konkrétní dotazy:

RS 10 - vysílače jsou zahrnuty do MUX1a, ale ČT má uvedeno, že Hanušovice, Loket a Pec pod Sněžkou vysílají pouze programy ČT1 HD, ČT sport HD, ČT:D a ČT art. To znamená, že chybí RETRO, KinoSvět, ČT2HD a Rádia ČAS?
RS 12 - Vysílá ještě v Praze Óčko Expres? ČRa ho na svém aktuálním webu nemají v nabídce uvedeno.
RS 13 - mám Hodonín - TV Slovácko
RS 14 - jak je to v Dačicích s televizí DATEL?
RS 15 - mám jen TV Adamov, neví někdo kdy spustili vysílání? Na webu jsem našel jen, že chtějí do konce roku 2014.
RS 16 - mám jen Fonka.
RS 17 - mám jen Plzeňská 1 - přijímá někdo? Jaký je prosím obsah? Něco mám již na webu.

Můžete prosím projít i další RS, které zde nejsou zmíněny. Jsem rád za každou informaci. Nespoléhám jen na práci druhých a oslovil jsem i konkrétní vysílatele a televize, tak i od nich snad něco přijde, ale znáte to :) Všem předem velmi děkuji za spolupráci. Míra

Odkazy:

Televizní regionální sítě v DVB-T - http://tvzpravodaj.mnoho.info/tv-regionalni-site-dvb-t

Identifikátory DVB-T - http://tvzpravodaj.mnoho.info/identifikatory-dvb-t


7
Děkuji za info, ale jde o Karlovy Vary - Libušina nebo Karlovy Vary - Růžový vrch? Nebo o oba dva? Bydlím na Vysočině, takže u informací o RS1 spoléhám na pomoc  :)

P.S.: Založil jsem nové vlákno, které zahrnuje všechny Regionální TV sítě. Abych to nemusel řešit v několika diskuzích, některá místa se prolínají. Děkuji. Míra

8
Další dík míří do Prahy  :) Ona ta RS1 je docela pěkný gulášek ohledně programů. Žádná jiná RS není tak složitá a dohledat informace to je radost. Díky za DigiZone  :D

9
Díky Martine. Dávám to znovu dohromady tak jsem rád za reakci ;-)

10
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Regionální síť 1
« kdy: 04. 05. 2015, 18:39:34 »
Přeji dobrý den. Přijímáte prosím někdo v televizi Regionální síť 1? Opravil jsem web, aktualizoval data a jako vždy jsem uvízl na programech v této síti. Navíc mě překvapilo, že podle ČTÚ má RS1 v Kamýku dva vysílače. Na jednom vysílači dva kanály. Pokud někdo tedy přijímá RS1, prosím podívejte se mi na - http://tvzpravodaj.mnoho.info/tv-regionalni-site-dvb-t/regionalni-sit-1 - jest-li zadané údaje - programy, souhlasí. Díky všem. Snažím se dát dohromady i ostatní RS 1-17. Míra

11
Skylink / Re:Úplný konec Active TV?
« kdy: 01. 04. 2015, 07:33:07 »
Tak nic, pardon. Tohle by mě nenapadlo ani jako apríl. A vážně to apríl není, teda možná jedině od pana Pařízka ;-) Active TV, jak už zde bylo zmíněno v článku DigiZone opravdu jede dál. Tato putovní televize se objevila v Multiplexu 4. Mám ji už naladěnou. Jen z toho důvodu, že jsem tomu nechtěl věřit ;-) Všem pěkný den.

12
Úplný základ je za asi 50 Kč. Ten balíček za 300 je už vyšší placený. Já to měl rok zdarma, ale nakonec jsem to z těch 50 korun už neaktivoval. V té ceně je základ CZ a SK plus pár dalších programů.

13
Skylink / Úplný konec Active TV?
« kdy: 31. 03. 2015, 23:56:38 »
31. března 2015 - Active TV přestala vysílat na satelitu. Je možné, že ukončila vysílání. Satelit byl poslední místo, odkud byl program šířen. Že by ty poslední pokuty od RRTV? Nemám, ale žádnou oficiální informaci. Je to jen spekulace zatím.

http://tvzpravodaj.mnoho.info/televizni-stanice/cr-dvb-t/active-tv

14
Je to jednoduché, protože hledáte číslo 1, tak Vám to najde všechny sítě, které obsahují číslici 1.

15
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:MUX1a (RS10)
« kdy: 08. 01. 2014, 10:29:08 »
Jen jim tam chybí ta RS1 Lipno.

Stran: [1] 2 3 ... 12