Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Niente Nobody

Stran: [1] 2 3 ... 9
1
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Přechod na DVB-T2
« kdy: 02. 12. 2017, 16:52:57 »
Je potřeba DVB-T2 odmítnout, dnešní standard je plné FullHD, žádné SD / QHD odmítám i naladit, přejdu celkově na satelit a ať si ČRa a Pařízek strčí ty jejich mazanice do ******!

2
Cože? Co to je za blábol, neumíte psát? Žádné město s názvem Město neznám, takže vypovídací hodnota = 0! Písemný projev jak ze zvláštní školy!

3
Freesat to dělá stejně, každý rok se mi snaží cenu navýšit třeba o 50 Kč, protože ale vzápětí ode mně dostane výpověď, tak mi brzo telefonují abych u nich zůstal a nakonec mi původní cenu sníží ještě o 50 Kč  :) Tak to pokračuje už několik roků a já počítám, kdy mi nakonec budou za moje balíčky sami platit  ;D

4
Jednoduše. Můžeš jet do Arábie (dle písma), nainstalovat parabolu a posílat si do ČR TV kanál přes Net :)

5
O serveru DigiZone.cz / Re:Je server opravdu plně funkčnní?
« kdy: 19. 06. 2014, 19:52:58 »
To nebyl DDos, to jen byl extrémní nárůst počtu uživatelů o Prémium, o celých 100% ... z 1 na celé 2 platící čtenáře  ;D

6
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / Re:DVB-S2X
« kdy: 02. 03. 2014, 22:46:00 »
Jaký humus máte na TV také záleží na nastavení, a pak také hlavně na samotné TV. Když odflákněte výběr TV, pak se nedivte. A i u dobrých TV musíte u metrové úhlopříčky a SD kvality být zhruba 3 m daleko.

7
To je výmluva těch, co to neumí. Zanedlouho budeme montovat na střechu už druhou parabolu (120 cm, první 115 cm) a zase s motorem. S vhodným hardwarem a uspořádáním je to zcela v pohodě pro všechny.

8
Určitě má smysl sáhnout po novějších technologiích, ale i s ohledem na cenu. DVB-T2 má být o 1/3 úspornější při použití stejné kompresní metody. Také je optimalizována o "chlup" více než DVB-T, například z hlediska příjmu a dalších stránek (více možností pro vysílatele). Zatím se u nás ale vysílá jen experimentálně a hlavně v Praze. Za 2-3 roky to snad bude lepší.

Já ale přecházím komplet na satelitní příjem (motor, DVB-S/S2, freeSAT, 245 Kč měsíčně a asi 170 pay kanálů + 3 000 free), protože za relativně malý obnos mám mnohem větší parádu ...

9
Internet a domácí síť / Re:Stream DVD do TV pres DLNA
« kdy: 09. 01. 2014, 18:53:17 »
Mechaniky lze přes server DLNA připojit, a to i disketovku :)

10
UPC Direct / Re:Změna platformy
« kdy: 02. 01. 2014, 21:11:15 »
S doražením karty jsem měl před 2 roky problém, protože mi měla dorazit zadara a bez přídavných (placených) služeb. Posílají s tím technika (nevím proč) z externí firmy, ke mně to měl kolem 100 km a ten se 2x vymluvil, že mě nezastihl, ačkoli u nás vůbec nebyl. Také si dejte pozor na to, abyste opravdu dostal měsíc zadarmo při objednávce z Netu.

11
UPC Direct / Re:Změna platformy
« kdy: 02. 01. 2014, 01:27:13 »
Nechápu smysl dotazu. Vše potřebné lze zjistit na Netu a telefonu. Ano, na freeSAT se lze dovolat bez potíží, na rozdíl od Skylinku. I SD může být komprimováno MPEG4 (menší velikost), parametry kanálů lze stáhnout z webu providera. Také nelze zaručit, že nebudou překlopeny v budoucnu (možná lze zjistit na telefonu od operátora).

ICE kartu (freeSAT medium karta + freeSAT plus) mám, moje TV má sat tuner DVB-S/S2 (MPEG2/4), zrovna tak i sat box (větší pohodlí i funkcí).

12
Lukáš Polák: nepsal jsem, že ono (ne vaše) fórum je moje, ale psal jsem familiérně naše.

A pak platí, že něco napíšu, ale dotyčný ani nechápe čtený text. Proto radím, když něco nepochopíte, čtěte víckrát. Možná ani to nepomůže ...

Je to jak u mé práce, tak třeba s tím, že oznámím, že jsem vaše klamavé praktiky nahlásil ČOIce. Kde je vyhrožování? Měli jste dost času na opravu, ale evidentně na to kašlete a klamete dál!

Dále tu evidentně používáte neanonymní jména, ale zároveň jde poznat (podle stylu příspěvku, obsahu, obdobného jména a času příspěvku), že využíváte i anonymních nicků. To je jen manipulace, nic víc.

Dále jste nám nevysvětlil tu lež s označováním premium příspěvků z hlavní strany.  Evidentně se nemá cenu s vámi o tom bavit, protože spoléháte na klam, lež a manipulaci!

13
pepa novák + Honza Novák: Jen klid pane Potůčku, zjistíte to až si vás bude ČOIka proklepávat. Na všechno jsem odpověděl, ale někdo nechápe psaný text ...

14
pepa novák: na tu stížnost, kterou jsem na ČOI podal mám právo a stejně tak ostatní, kterým se klamavé jednání tohoto webu nelíbí. O nadávkách nevím, u tebe popisuji přesný stav, jak na tom budeš, jde to vycítit z tvých odpovědí.

Každý den poskytuji na Netu zcela zdarma články s informacemi z různorodých oblastí, ale takový lidi jako jsi ty, je neumí vyhledat, či aspoň netuší, že je píšu já, protože neumí pracovat s informacemi, či si je přiřadit k sobě.

Rozlišuji poctivou práci za přiměřenou mzdu a nehorázné okrádání jako například pokus u DigiZone.cz, s nedořešením zobrazováním (nerozlišení premium obsahu od free) a s klamavým jednáním. Evidentně někdo pospíchal, aby se napakoval, ale poctivá práce s vyřešením všeho, co by měl mu nevoní, navíc klame.

Lukáš Polák: ke mně se vůbec nevyjadřuj, nedůvěřuji žádnému, když si za avatara zobrazí ženu a je to chlap. Až budeš hledat na našem fóru zase informace, asi bys za to měl zaplatit, a taky tak nehorázně  :)

15
pepa novák: Ty soudruhu bývalý komunisto prospěcháři máš nějaký problém sám se sebou ... Každý má právo podat podnět ČOI, když vidí u prodejce klamavé jednání.

P.S.: Bude žádoucí, aby komunisté upravili podmínky příjmu nových členů tak, aby ses ty a tobě podobný (Klaus, Topolánek, Nečas, Kalousek, ...) nemohli znovu dostat mezi ty poctivější soudruhy :)

Stran: [1] 2 3 ... 9