Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Hovadko N/A

Stran: [1]
1
Televizory / Re:Jaký Full HD televizor s LED?
« kdy: 13. 07. 2012, 09:00:51 »
Nooo .. ale B550 není LEDka. Navíc, klasický samsungy, ne-led, mají zvuk vcelku dobrý.... dovedou i solidne zahrát basy.
Není to LEDka, taky už je 3 roky stará. Ale uvedl jsem to jako příklad - tehdy byla tou dobře vybavenou B650, luxusní B750 a začínající LEDky 6000, levná pak B520 a HDready řady 300, 400. Dneska by B550 odpovídalo něco ze série 5500-6300.
Jinak zvuk má B550 mizerný, basy to neumí, protože na určitém kmitočtu má tendenci rezonovat. Reproduktory směřují dolů, takže výšky taky bídné. Stará Tesla je proti tomu dokonalé HI-FI  :)
Já mám teďka klasickou ne-LED LCD TV od Samsungu (asi 4-5 let starou) a ten zvuk mi rve uši - všechno se odehrává na středech a když náhodou chce člověk nějaký hlubší tóny, tak to huhlá, že tomu není rozumět. Bohužel na extra reprobedny nemám dost prostoru (TV je umístěna v rohu místnosti). A navíc když člověk kvůli hlasitým reklamám zapne to udělátko na vyrovnání hlasitosti, tak se to nedá poslouchat už vůbec :-/

2
Televizory / Re:Jaký Full HD televizor s LED?
« kdy: 12. 07. 2012, 15:38:29 »
Já bych měl jinej dotaz - existuje nějaká LED TV pouze se základními funkcemi a dobrým zvukem bez přídavných reproduktorů :-)?
Protože fyzika se obelstít nedá, tak neexistuje. Do tak úzkého rámu se prostě reproduktor, který by uměl hrát i hloubky vsadit nedá. A když se k tomu přidá současná tupá móda, že TV musí mít úzký rámeček, takže reproduktory směřují dolů, zničí se i přednes výšek.

No mně se celkem líbí koncepce Sony, kde mají stojan pro TV udělaný jako soundbar. Tohle se mi celkem líbí, ale nevím, jak to ve skutečnostu hraje a jestli se něčeho takového chytnou i jiní výrobci.
Taky by mě ale zajímalo, jestli existuje nějaká LED TV, která by měla minimum funkcí, protože já ji potřebuju použít jenom jako zobrazovadlo a zvučidlo - o zbytek se stará HTPC :-)

3
Televizory / Re:Jaký Full HD televizor s LED?
« kdy: 12. 07. 2012, 14:57:08 »
Já bych měl jinej dotaz - existuje nějaká LED TV pouze se základními funkcemi a dobrým zvukem bez přídavných reproduktorů :-)?

4
Televizní stanice a jejich program / Re: Prima taky jojovatí
« kdy: 19. 09. 2011, 10:43:26 »
A k čemu to je dobrý? Na Nově začne hned po skončení jedoho pořadu pořad druhej, ale 2 minuty po začátku toho druhýho pořadu tam vrazej reklamu. Podle mě to je k ničemu. Původně se alespoň tou reklamou oddělily dva pořady od sebe.

Stran: [1]