reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - kamiquickie

Stran: [1]
1
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 18. 01. 2012, 07:40:57 »
Dobrý den,

zasílám zjištěné informace o vyzařovacím diagramu k57:

"výkon na vysielači DVB-T nie je znížený, ale na 57.kanáli(MUX3) vysielame do antén s upraveným vyžarovacím diagramom práve z dôvodu kolízie s analógovým vysielačom v Maďarsku pracujúcom na tom istom kanáli. Tento stav je ošetrený dohodou TÚ oboch krajín a až po ukončení vysielania v Maďarsku bude môcť Towercom prejsť s vysielaním na 57.k. do definitívnych antén (do ktorých vysielame na 56.k. MUX2). Kedy to bude, to neviem povedať, možno by mali konkrétnejšie info na TÚ. " NMC, Towercom a.s.

2
Dobrý den,

nedávno mi byla nainstalována anténa pro příjem vysílání slovenských kanálů. Stanice Joj, Joj Plus, Markiza jdou bez problémů, ale stanice STV1, STV1 HD a STV2 jdou někdy v pořádku, někdy se obraz kostičkuje a někdy vypadne úplně. Bylo mi řečeno že vysílací výkon na tomto vysílači bude navýšen (nyní je nižší kvůli rušení s vysíláním z Maďarska) a poté půjdou i kanály STV přijímat bez problému . Můžete mi prosím tuto informaci potvrdit? Pokud je to pravda, kdy má k navýšení vysílacího výkonu vysílače Velká Javořina dojít?

3
Televizory / Re: 5.1 výstup u televizí
« kdy: 19. 08. 2011, 17:15:14 »
Ceco ceco: Mnohokrát děkuji, moc se v tom nevyznám, takže takové vysvětlění má pro mě cenu zlata. Díky, jdu studovat jednotlivé možnosti :-)

4
Televizory / Re: 5.1 výstup u televizí
« kdy: 19. 08. 2011, 12:08:00 »
Dobře, ale jedná se o digitální výstup. K televizoru bych chtěl pořídit i prostorové 5.1 ozvučení, ale nenašel jsem reproduktory, které by měly SPDIF  nebo optický vstup za přijatelné peníze. Přijde mi, že vše se dnes dělá tak, aby byl potřeba receiver. Můžete mi ještě tedy poradit i nějakou dostupnou sestavu reproduktorů (domácího kina), která by tento audiosignál dokázala zpracovat? (dostupný znamená max. 8-10 tisíc Kč). Děkuji...

5
Televizory / 5.1 výstup u televizí
« kdy: 19. 08. 2011, 10:40:26 »
Dobrý den,
řeším nákup domácí audio/video techniky. Chci novou TV a nějaký přehrávač, který zvládne DivX, MKV, apod... Některé televize mají USB vstup a jsou schopné tyto formáty přehrávat. Mají televize nějaký 5.1 audio výstup, abych mohl mít prostorový zvuk, pokud budu přehrávat HD rip v MKV? Díky moc...

Stran: [1]

reklama