Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jiří Job

Stran: [1] 2 3 ... 20
1
Mě zase udivuje že Dvořák skoro v každém rozhovoru zmiňuje slovo komerční TV. Nebyl jeden rozhovor za jeho působení v ČT kde by nevyslovil slovo Komerční nebo komerční TV.

2
Skylink / Re:Skylink JARO 2016
« kdy: 30. 01. 2016, 00:42:33 »
Cinemax 2 vysílá to samé jako Cinemax 1 jen s hodinovým zpožděním. Tak je to zcela zbytečné přidávat Cinemax 2. Ale překlopit HBO2,HBO Comedy(od března HBO3) a Cinemax do HD s tím souhlasím.

3
Televizní stanice a jejich program / Re:HBO 3 Program
« kdy: 25. 01. 2016, 10:42:31 »
Však v článku Digizone se píše že mluvčí uvedla že program HBO3 bude zveřejněn v následujících týdnech. Jinak HBO Comedy se na HBO 3 mění prakticky ve všech zemí Evropy kde HBO vysílá.

4
HD standard jak u čeho. Teď odstartuje AMC HD ale chybí ještě tady v ČR třeba Universal Channel a další v HD. Takže ještě bych si počkal.

5
Televizní stanice a jejich program / Re:Případy 1. oddělení
« kdy: 05. 01. 2016, 06:20:32 »
Za mě se ten včerejší díl docela povedl.

6
Na Skylinku jsou dostupné všechny kanály Markiza v HD.

7
Obraz jak z VHS. Neustále převládá kvantita před kvalitou jak v obsahu tak v zobrazení a to vše v 21.století.
A to už i to Polsko na které většina z Čechů nadává, má lepší obsahovou nabídku svých kanálů a hlavně většinu obsahu v HD. Nehledě na další sousedy jako Německo, Rakousko a podobně.

8
http://postimg.org/image/ne5urse4v/full/

Poláci mají všecko v HD, no snad bude prima max v HD, kdo by to řekl že podle nás "blbý poláci" ale oni mají snad všecky programy v HD.
Ano a Polská TVN obdoba naší Novy, ale v mnohem lepším pojetí má dokonce  ve své videotéce player.pl vybrané seriály v Ultra HD 4K. Ale jak se říká výše Prima Comedy Central u nás zatím bohužel není v HD dostupná a tak jí ani Skylink nemohl v HD zařadit.

9
Už mám naladěno, obraz docela slušnej.

10
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Hbb TV na Primě
« kdy: 14. 12. 2015, 23:20:00 »
Prima také vydala aktualizací svých aplikací PrimaPlay pro iOS a Android. Tyto aplikace Prima rovně celé předělala. Jinak ten živý streaming běží, třeba zrovna Prima Max běží živě nebo Prima Zoom. Jen ta kvalita toho živého streamu je zatím nic moc. V logu mají HD znak ale v HD ta kvalita moc není. Tu novou redesignovanou verzi PrimaPlay nahodily asi dnes v podvečer tak během zíttra snad všechny ty chyby opraví.

11
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Hbb TV na Primě
« kdy: 14. 12. 2015, 19:08:00 »
Jo a taky má Prima Play nový design webu který se přizpůsobí zařízení tedy resposivní nebo jak se to píše.

12
... tato úžasná nabídka spojená se zdražením mi přišla též, i když mám 100Mb/s. Nyní mi nabízejí úžasných 240Mb/s a Horizon ...

Už je to tady...taky jsem dostal vánoční pozdrav od Ježíška... abych mu platil + 51 Kč měsíčně, že mi přinese dárek..no nekup to za tu cenu... Mně nabízejí "až 100 Mb/s", již jsem se zmínil, že ani nevím co mám, tipuji to na 60 Mb/s nebo tak nějak... abych při těch 100 Mb neměl nějaké závratě nebo jiné zdravotní problémy...

Pro objektivitu:

Mínusy: zdražení o 51 Kč; nemožnost bránit se alternativou kdybych to zdražení nemohl překousnout, nebo prostě z principu

Plusy: "Více než 1000 titulů všech žánrů ke zhlédnutí zcela zdarma ve videotéce My Prime" - může být zajímavé
           "Horizon Go" - to nevím jestli je pro mně zajímavé
           "Wi-Free: bezdrátová síť zdarma s více než 200 000 hotspoty po celé ČR!" -  to nevím jestli je pro mně zajímavé

Konějšivé žvásty: •   Bez čekání načtete i webové stránky, na kterých je čím dál více dat
                         •   Bez sekání přehrajete i online filmy v HD
                         •   Bez nesnází odešlete i stáhnete velké přílohy e-mailů

Obdivuhodné: Podpis, který na dopise vystřihl CEO UPC je umělecké dílo

Citace, že si nevymýšlím: Z důvodu změny služby bude Vaše měsíční vyúčtování navýšeno o 51 Kč. (v dopise je to taky tučně)
  Já dostal dopis teď nevím zda ve čtvrtek nebo v pátek. Od UPC mám pouze internet u toho je tedy automaticky aktivní na kabelovce ta nabídka Digi Mini v režimu DVB-T jinak mám na TV satelit. A co se zvýšení poplatků týče tak mám internet 32Mb/s a zvýší mě to na 100Mb/s jako vám a navýšení poplatku já mám o 32Kč. Jinak v tom dopise mám úplně totéž co jste zde uvedl včetně toho podpisu CEO. Jen to navýšení mám nižší. Nevím zda mi již rychlost internetu navýšili, ale asi ne to bude až od ledna. Ještě jsem neresetoval modem tak nevím.

13
http://www.dailymotion.com/ Tam toho taky spousta projde, je to spíš takový video torrent. Dají se tam najít i některé celé seriály.

14
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:MUX 4 - změny
« kdy: 08. 12. 2015, 19:42:36 »
Má Prima Comedy Central v Muxu 4 vůbec plné SD rozlišení?

15
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:MUX 4 - změny
« kdy: 08. 12. 2015, 11:54:43 »
Video z té promo smyčky Prima Comedy Central prosím někdo nemáte?

Stran: [1] 2 3 ... 20