Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Andrus Veerpalu

Stran: [1]
1
Skylink / kryptovací systémy
« kdy: 18. 06. 2011, 18:04:02 »
Zdravím, mám trochu hokej v kryptovacích systémech. Pokud vím, starý systém je Cryptoworks, nový Irdeto. Teď jsem ale narazil na nabídku CAM CRYPTOWORKS IRDETO, což je modul pro dekódovací karty a není mi jasné, jaký systém tedy vlastně podporuje. Podle popisu prodejce snad umí jen Cryptoworks. ale proč je tedy v názvu i IRDETO. Na obrázku modulu je uvedeno IRDETO, pod tím Cryptoworks, a dále EUROCAM CRYPTOWORKS. To vypadá jako že modul je od firmy Irdeto, ale umí rozkódovat jen Cryptoworks. Je vůbec možný, že výrobce modulu a kryptovací systém může nést stejný název, a potom docházet k tak matoucí situaci, jako že modul od firmy Irdeto vlastně nedokáže rozkódovat kryptování stejnýho názvu.

2
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / EPG Technisat
« kdy: 27. 05. 2011, 14:01:29 »
Zdravím, mám satelitní přijímač TechniSat DIGIT HD 8 a potřebuju ho nastavit tak, aby bylo u všech programu aktuální EPG. Mám nastaveno automatické stahování na 4:00 ráno, přesto však v programovém deníku spousta programů chybí a u těch které tam jsou, zas třeba nejsou aktuální informace. EPG se objeví až když na daný program přepnu (někdy ani to ne), a to je dost nepraktické.

Stran: [1]