Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - skydedek

Stran: [1]
1
Set-top-boxy / Evolve Andromeda - zkušenosti
« kdy: 30. 03. 2013, 08:04:36 »
Zdravím vespolek
Má někdo zkušenost s tímto strojkem? Odporoučel se mi VR (nenahrává) a potřebuju nějakou náhradu, protože tuším, že oprava pokud bude možná, bude nákladná. Mimoto jak je to analog, musí signál napřed do TV a pak po scartu do videa. Takže nemůžu nahrávat a koukat na rozdílné.

2
Televize ve vysokém rozlišení (HDTV) / Skákal pes
« kdy: 15. 08. 2012, 07:27:28 »
přes voves,
přes zelenou louku,
měl vocásek nahoru,
do pddelky ďourku.

3
Dnes jsem se byl zeptat u lokálního dodavatele a montážníka satelitní techniky na motor. Bylo mi řečeno, že žádné nevedou, že je to k ničemu, že "kluci" jsou rádi, že se toho zbavili, že s tím byly akorát problémy. Dnes že se nepoužívají motory, ale dá se velká parabola a k tomu obrovskej multifokus. Jedno takový hovado tam trůnilo uprostřed prodejny, podobně jako rotor Kaplanovy turbíny v Brně na veletrhu v šedesátých letech kdy se ukazovaly úspěchy budování. Tak si nejsem jistej, že jsem tak zaostalej a chci takovou zhůvěřilost. Ale parabolu mám, LNB taky, stačil by ten motůrek a můžu courat po orbitě. Může mi někdo potvrdit či vyvrátit můj omyl abych v něm nesetrvával?

Stran: [1]