Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Jenik x

Stran: [1]
1
Dobrý den, měl bych jeden dotázek, chtěl jsem se zeptat, rozpozná set-top-box když do něj zasunu Flash disk USB 3.0, místo Flash disku USB 2.0? Set-top-box má uvedeno že má vstup USB 2.0. A dokáže i zaznamenávat na tento typ paměťové karty? Nevím jak moc jsou set-top-boxy vybíravé. Máte s tím prosím někdo nějaké zkušenosti? Případně o kolik procent klesne zapisovatelnost deklarovaná u Flash paměti USB 3.0 při zapojení do USB 2.0? Jde to nějak obecně říci? Přemýšlím zda koupit Flash paměť s USB 2.0, nebo Flashku USB 3.0. Případně budu rád za tipy jakou Flashku by jste mi poradili? Jsem laik, a tak se ptám zde zkušenějších lidiček:-). Děkuji za odpovědi.

2
Set-top-boxy / Hyundai 405 SU - Jaké máte zkušenosti?
« kdy: 27. 10. 2010, 21:22:35 »
Dobrý den, měl bych otázečku, máte prosím s tímto DVBT přijímačem někdo nějaké zkušenosti? A jakou kapacitu (pravděpodobně extreního) Harddisku mi to přečte? Případně utáhne USB harddisk sám a zda Harddisky klasické 3,5" nebo ty menší HDD 2,5", který
HDD je vhodnější používat. Umí načíst, naladit a spustit i rádio z DVBT signálu? Děkuji za odpovědi. :)

Stran: [1]