Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Ondřej Uher

Stran: [1]
1
Nevíte, proč Prima Love znatelně zmenšila svůj datový tok? Občas si tam nahrávám nějaké pořady a je to poznat. Ještě dva týdny zpátky měla nahrávka o délce 110 minut velikost 3GB, nyní je to při stejné délce skoro o 800MB méně. A opravdu, MediaInfo hlásí rozdíl mezi těmito nahrávkami více než 1Mb/s. Opticky je obraz o poznání horší. Tak nevím, zda je to jen nějaký přechodný stav, nebo to bude trvalé. Moc nadšený z toho tedy nejsem.

Snížení zaznamenávám jak v DVB-T (Brno), tak v DVB-T v kabelu od UPC z pražské centrály.

2
Od včerejška je nějaký problém s Primou family v kabelovce od UPC, která šíří FTA stanice ve formě DVB-T na kanálech 21-23. Trhá se, kostičkuje a někdy i vypadává na dobu sekundy a více. Zkrátka jako když je špatný signál na terrestrice. Včera jsem si chtěl nahrát "VALL-I" ale nedalo se, musel jsem to vypnout. Dnes při "Ako som prežil" stejná situace. Přitom ostatní stanice, které jsou s Primou family v MUXu (Nova, Nova Cinema, Prima Cool, Barrandov, Óčko) běží v pořádku bez výpadků. Sledujete někdo DVB-T od UPC? Máte taky tento problém?  ???

Stran: [1]