Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Marek Kocan

Stran: [1]
1
Ahoj, nemám na baráku hromosvod (v okolních domech mírně vyšší ano) a chtěl bych dát do půdy pod střechu síto, případně směrovou anténu (pro dvb-t). Našel jsem spousty rozdílných informací, zda to vadí či ne. Můžete mi, prosím, poradit, zda to takto jde? Rozvod by vedl vnitřkem husími krky již ve zdi. Nerad bych, aby blesk něco zapálil:) Díky.

2
Set-top-boxy / Výběr vhodného PVR
« kdy: 27. 08. 2010, 21:42:28 »
Ahoj, po zkušenostech s Dreamboxem přemýšlím nad jiným PVR. Hledám,a le nenacházím. Co bych potřeboval za funkčnost hned po přinesení z obchodu:) :

DVB-T, jeden SD tuner stačí, dva jsou plus, HD je plus
HDD, na kapacitě moc nezáleží,nemusí být interní, USB by taky stačil
Možnost ovládat přes LAN (alespoň programování, streaming je plus)
Nepotřebuji kvalitní video výstup, bude to sloužit jen jako mašinka na nahrávání
Ukládání záznamu jako PVR, čili původní signál, ne nějak konvertovaný

Poradíte něco? Cena ne moc:) Díky,


3
Set-top-boxy / DM800 DVB_T nenaladí
« kdy: 27. 08. 2010, 10:55:35 »
Ahoj, mám originál, ne klon, Dreambox 800 předělaný na DVB-T. Ale nenaladím ani jedinou stanici, mám tam poslední verzi firmware, zkusil jsem i neoriginální. Tuner je vidět, ladění probíhá, ale nenajde nic. Ani na ruční ladění s přesným nastavením frekvence a parametrů multiplexu. Tuner je originální philips. Na jiných dvou zařízeních na stejné anténě signál od 70 do 100 procent a vše OK. Napadá někoho něco, vyjma situace, že tuner je KO? Díky.

Stran: [1]