reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Michal Čabala

Stran: [1]
1
Televizory / Hyundai HLHW 19820 DVBT - porucha?
« kdy: 14. 09. 2012, 14:05:11 »
Zdravím všechny, hlavně techniky a opraváře,

moje babička vlastní tuto televizi a dnes, po dvou letech a dvou měsících po první opravě (vadný impulzní zdroj) se projevila další závada: DVB-T vysílání, včetně menu je po zapnutí černobílé. Ostatní zdroje (PC, DVD) jedou normálně barevně. Je mi jasné že to je závada na reklamaci, ale spíš by mě zajímalo jestli je to podle Vás mechanická chyba nebo nějakej naschvál ve firmwaru a jestli má smysl dát jí na opravu nebo koupit novou. Co vy na to? Předem díky moc za odpovědi.

2
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / MUX3, Pardubický kraj
« kdy: 17. 02. 2011, 15:35:00 »
Zdravím.

Nemáte někdo nějaké informace o tom zda se ČRa nechystají nějakým způsobem dokrýt signálem MUX3 pro Pardubický kraj? Když už se teda neplánuje že by ho pustili z Krásného. Tohle podle mně mají ČRa docela nepořešené.

Konkrétně pro mě se jedná o Chrudim. Ze směru na Trutnov jsme zakrytí vysokými bytovkami a i když by jsme tedy zkusili dát na střechu nějakou lepší anténu, tak jen kvůli MUXU3 je to docela zbytečnost, když přijímáme Krásné na pokojovky. Navíc bůhví jestli by to mělo úspěch...

Ptám se hlavně proto že ženský u nás v baráku se dozvěděly o Prima Love  :D

3
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / MUX2 - Krásné
« kdy: 15. 12. 2010, 12:51:21 »
Zdravím. Jsem tak trochu laik a tak se chci poptat na Váš názor. Jak je možné že na pokojovou anténu MUX1 jede krásně "jak z praku" a MUX2 při jistých klimatických podmínkách skoro vůbec? Ví někdo jakými parametry vysílá MUX2 z Krásného? Dle Radiokomunakácí jsou parametry stejné ale připadá mi že MUX2 vysílá snad na druhou stranu než by měl, popř. ještě sníženějším výkonem než je psáno.

Vím, mám si pořídit lepší příjem (už se na tom pracuje), jen mně to zajímá.

Stran: [1]

reklama