Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Pavel-original

Stran: [1]
1
Odkladiště / Datová náročnost - internet
« kdy: 19. 06. 2011, 19:26:20 »
Citace
Ano, to je pravděpodobně řešení do budoucna. Tisíce stanic po celém světě místo výběru pár místních. DAB nemá budoucnost.
Je pravda že netové rychlosti se zvedly z 56kb/s od roku 2000 na 8Mb/s do roku 2010. Ale na tom dřepí už nějak dlouho a to tu kdejaký šílenec básní o archívech ČT na síti a archívech Novy na síti apod. kraviny a je to prostě na nic, příliš pomalé.
Není. Pokud vám s 8Mb/s nefunguje archiv ČT nebo Novy, tak problém určitě nebude v připojení. Nejspíš jen máte pomalý počítač, zvlášť v archivu novy je okolní grafika neuvěřitelně náročná na výkon PC. 8Mb/s na to s přehledem dostačuje a rádio má nároky ještě mnohonásobně nižší.

2
Televizní stanice a jejich program / Reklamy na Nově
« kdy: 05. 08. 2010, 20:39:22 »
Všimli jste si kolik poslední dobou vysílá nova reklam? V jednom 40 min seriálu jsou teď dva bloky reklam. Není na to nějaká norma?

4
Proč je v českém DVB-T tolik klíčových snímků? Zatímco třeba ZDF má jeden za několik vteřin, v českém DVB-T jsou zhruba dva za vteřinu. To pochopitelně výrazně snižuje kvalitu. Je k tomu nějaký důvod, nebo je to někdo jen líný nastavit pořádně?

Stran: [1]