Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Speedy

Stran: [1]
1
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Kódování EPG
« kdy: 12. 02. 2013, 12:37:22 »
Nemohl by mě tu někdo sdělit jakou normou jsou kodovány informace v EPG v jednotlivych MUXech.
Moje TV totiž chytá 1,2 a 4. U Muxů 1 a 4 vše ok. Ovšem u muxu 2 nedopáže příjmout EPG. Když použiju jinou televizi, tak ta si poradí i s Muxem 2.
Je to nějak standardizováno např. používají se dvě normy a zrovna tu jednu používá MUX 2? Proč to není jednotné?

2
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli tu někdo nemáte informace o tom, jestli se MUX 3 nechystá pokrýt tuto oblast. Pro mi jsou idální Pardubice - Krásné ale to jede jen 10kW. Jde o oblast např. Lanškroun, ČT, Žamberk, ÚO atd. Dokrývace prakticky žádné, Přitom díky problematičnosti terénů se MUXY 1,2,4 pro tuto oblast dočkaly dokrývačů případně i vysílačů.

Proč se podle mě k MUXu 3 chovají macešsky. Jakoby údajně se dá naladit všude, ale realita je trošku jiná. Konkrétně tato oblast republiky tímto MUXem prakticky nezasažená.

3
Televizory / Televizor Hyundai a EPG
« kdy: 14. 12. 2012, 10:08:49 »
Zdravím, byl bych rád, pokud by mi někdo poradil. V domácnosti chytáme MUXy 1, 2 a 4. Máme dvě TV Jedna je Sencor a druhá Hyundai s DVD. Na Sencoru funguje vše bezproblému, jde mi o EPG, vše se načte a funguje.
S Hyundai je trošku problém EPG funguje u MUX 1 a 4. U 2 se nic nenačte a TV píše, že nejsou žádné informace. Vím, že je to nesmysl, když ta druhá televize do bezproblémů načte a ukazuje.

Ještě bych měl druhou otázku, podařilo se vám někdy někomu aktualifovat firmware v TV. Moje Hyundai má fw z roku 2009 a ještě jsem nikdy nikoho neviděl, že by se mu aktualizoval.

Díky

4
Televizní stanice a jejich program / Nefunguje Eurosport
« kdy: 18. 10. 2012, 14:07:23 »
Jsem z východních čech a na místní kabelovce opět nejde Eurosport. Jde opět o větší výpadek nebo tentokrát pouze lokální?

5
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / EPG v DVB-T kabelu
« kdy: 02. 08. 2012, 09:19:05 »
Můj kabelový operátor vysílá v kabelu DVB-T mux1 a mux2. Vše jde až na podivné chování EPG. V mux2 na jedné TV v domácnosti jde (Sencor) a na druhé (Hyundai) nikoliv.
Hledal jsem jestli není někde v TV nějaké nastavení a nic jsem nenašel.
EPG u mux1 na obou televizích jde.

6
CS Link / CSlink a migrace na Skylink
« kdy: 23. 05. 2012, 09:53:21 »
Zdravím, obracím se zde na zkušenější pro radu nebo spíš jejich názor. Od roku 2008 jsem spokojeným uživatelem CSlinku (v širší rodině máme dvě karty). Jde o neomezenou kartu z roku 2008 tenkrát s akcí Hromnice (všechny slovenské stanice). Jedna z těchto karet není moc využívaná na placené programy. Zpravidla 1xročně je na ni aktivován sportovní balíček (na 3měsíce). Jinak stačí to co na ní je (zejména slováci).
Nemám tedy až takový důvod přecházet na ICE pod Skylink. Co jsem se díval, tak bychom přišli např. o ty slovenské programy.

Hlodá ve mě ale červíček. Zatím Sport a Mých 6 předplácet jde. Ovšem co bude po 31.5. až Skylink ukončí prakticky bezplatný přechod CSlinku ke Skylinku? Co bude ke konci roku až CW skončí? (asi nepůjde zakoupit žádný program).

Jste nědko v podobné situaci? Co s tím, co radíte, jaký je váš pohled?

7
Televizní stanice a jejich program / Eurosport 16:9
« kdy: 12. 05. 2010, 13:27:44 »
Dnes jsem zaregistroval, že i česká verze Eurosportu začala vysílat ve formátu 16:9. Trošku mě trápí následující věc. Mám televizi, která zvládá 16:9, ale pouze některé stanice se do tohoto zobrazení přepnou automaticky sami např. ČT1, 2, 4, 24(spodní lišta hodně dole), Nova. Potom jsou také stanice u kterých to sama televize nepozná Prima, Eurosport..., tam to musí na TV nastavit ručně.

Čím to prosím Vás je, nejaké zařízení, kterým musí ona stanice vysílat, aby to dala těm přijímačům "vědět", do jakého zobrazení se mají přepnout?

Stran: [1]