Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Jirka Petrusak

Stran: [1]
1
Dobrý den,
rodiče mají digitální kabel od UPC, doposud měli standartní set-top-box pro příjem v SD. Objednali si od firmy LICA za 1500,- Kč modul a kartu, instalace na televizoru s integrovaným tunerem DVB-C proběhla, karta se po spuštění televizoru autentifikuje. Běží všechny programy (v dopise od fa LICA je napsáno, že 10 dnů zdarma poběží jako ochutnávka všechny programy v digitálním kabelu od UPC).

Co mi ale není jasné:

1. Na původní kartě (ta co je v set-top-boxu) mají základní nabídku a k tomu za 1 Kč sport). Je třeba nějak volat do UPC a požadovat aby toto předplatné "přepli, přehodili, překlopili" na tu novou kartu od fa LICA, která je v modulu? Jde mi o to, co se stane po těch deseti dnech, aby na kartě s modulem nefungovalo jen čt, nova, prima..

Je tu někdo, kdo v této situaci již byl a má tedy s tímto nějaké zkušenosti?
Co s tím starým set-top-boxem? To UPC odpojí?


2. To tom, co jsem provedl automatické kompletní ladění (na tv LG), výběr země Česko a kabelový operátor UPC, tak to bohužel nenaladilo Prima Cool a ještě myslím Nova CInema a Prima Love. Co s tím, máte nějaké doporučení? Jinak to naladilo asi v tom digitálu 105 tv stanic.

Díky,
Petrušák

Stran: [1]