Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Zdenek S.

Stran: [1]
1
CS Link / Morava a Slezsko bez ČT1
« kdy: 15. 05. 2011, 18:42:23 »
Tak nám Moravákom a Slezanom neschopní Čehúni z Media Vision s.r.o. znemožnili sledovat ČT1 pro Moravu a Slezsko. To co poslední dobu Media Vision s.r.o. předvádí s kvalitou ČT nemá opravdu obdobu.

2
Analogové vysílání / Krížava
« kdy: 02. 05. 2011, 14:05:18 »
Z Krížavy už nende v analogu Dvojka a Jojka. Vypnuli to v odpoledních hodinách.

3
Česká televize se vobec nechová veřejnoprávně a co poslední dobu předvádí je vrchol všeho. Nevidím jediný důvod proč bych měl platit povinně ČT nějaký koncesionářský poplatek když mě jako koncesionáře ruší nějakýma nesmyslama v obraze které nemají u veřejnoprávní TV absolutně co dělat. Napřed to byl např. text Superdance pod logem ČT1, pak ustavičně po celý film ve spodní liště nějaké info o telefonních číslech na poslaní finančních příspěvků k adventním kocertům. Nyní např. na konci každého pořadu na ČT 2 vedle loga text "následuje ..." v kterém je název dalšího pořadu.. Toto nemá absolutně co dělat na veřejnoprávní ČT ale patří to výhradně na komerční TV na které se nemusím dívat na rozdíl od ČT kterou musím ale povinně platit. Asi by chtělo aby všichni přestali platit ČT za tyto jejich nesmysly které poslední dobu praktikují a posílat jednu stížnost za druhou Radě pro rozhlasové a televizní vysílání.

ČT je jeden komerční hnus a rozhodně ne veřejnoprávní TV který musí všichni platit.

Stran: [1]