Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Libor Tymeš

Stran: [1]
1
Na webu www.google.cz je zpráva, že tento paket s veškerými programy TVP budou na této pozici jen do konce roku 2014. Pak tento tranďák nebudou používat, tak jako žádnou jinou družici a pro přenos svých programu budou využívat na HB 13 E pakety nc+ a Cyfrowy Polsat. A kromě toho i dvb-t a optické sítě.

Takže škoda, že příjdeme o volné vysílání některých programů, které mluvili řečí, které rozumí docela dost občanů. :'(

2
Zdravím, nikde jsem nenašel zprávu, že na družici Astra 3 k 31.7. skončila srbská stanice Arena sport a nyn je tam jen Test s upoutávkami na jejich Telekom Serbija na paket tv od nich. Radia pokračuj dál.

3
Odkladiště / Server www.deluxemusic.tv
« kdy: 21. 12. 2013, 20:53:15 »
Zdarvím Vás všechny. Funguje Vám na tomto serveru live vysílání této televize? Mě se tam ukáže jen reklama a pak se to sekne. Je to škoda, protože jsem momentálně bez satelitu a vždy v sobotu tam hradí dobré bloky hudby.

4
CS Link / CS Link
« kdy: 10. 03. 2013, 21:19:48 »
Zdravím všechny. Mám problém v tom, že mám 4 karty Cs link na rok a chci je převést na Skylink. Psal jsem do cs linku, jak to nyní udělat, a asi po měsíci mi napsali toto: " Jak jste na nás přišel?" Nic víc. Chápete tuto reakci? Asi jse v Lucemburku zbláznili, že je prosím o to, jak tyto karty převést i za poplatek na Skylink. Podle mě se blbec nezapře.

5
Skylink / Co to je za tv
« kdy: 03. 11. 2012, 20:12:32 »
Zdravím, před nějakou dobou se mi při lazení programu u frekvence s Stv,Markizou atd načetla pozice s Názvem RDS. Je tam sice tma, ale při otevření informací o programu to hlásí formát obrazu:nestandartní a přenosovou rychlost kolem 3,5 mb/s. Mám příjmač Technisat S2 s hd. Máte taky takovou zkušenost, nebo se mi "zbláznil" příjmač a naleza něco neexistujícího?

6
Skylink / M7 koupila Skylink
« kdy: 30. 09. 2011, 15:15:00 »
Dle konkurenčního serveru koupila M7, která vlastní Cs link i platformu Skylink, tak uvidíme co z toho vznikne..

Stran: [1]