Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - sikula 83

Stran: [1]
2
Dnes ráno se v Praze na 46 kanále objevil nový MUX pojmenovaný Regionalni sit 4. Je tam 5 progrmových stanic, pojmenované Nový program 1-4 a Metropol TV. Co to je? Nějaká regionálka ČRa?

3
Nefunguje zasílání nových příspěvků v diskuzích pod články. Přesto, že se přihlásím k odběru, tak mi nic nechodí, přesto, že nové přibývají.

4
Televizní stanice a jejich program / ČT1 HD EPG
« kdy: 21. 04. 2012, 21:32:02 »
Zdravím.

Funguje Vám u ČT1 HD EPG? Mě v Muxu 4 nějakou dobu již ne. Díky.

5
Zdravím. Nevím od kdy, ale dne se po zapnutí TV místo O2 Info objevil nový program Metropol TV a vysílá upoutávku, že od května zahájí vysílání TV Metropol (televize o Praze a pro Pražany).

6
Stereoskopické vysílání (3D televize) / NOVA ve 3D?
« kdy: 04. 10. 2010, 10:31:39 »
Včera na Talentmanii Mareš říkal, že výhra za hlasování je 3D TV od LG. A 3D proto, že Nova brzy začne vysílat ve 3D! Ale na jaké platformě? TV LG mají oficiálně pouze DVB-T tuner a to ještě pouze SD (Multiplex 4 je pro ně pouze experimentální vysílání, na které není zajištěna podpora). Tak jak chtějí do té vyhrané 3D TV vysílání Novy ve 3D dostat, aniž bych si musel koupit settopbox? Že by vysílali 3D v DVB-T SD? To snad ani nejde, nebo ano?

Stran: [1]