Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Pavel

Stran: [1]
1
Nepozorujete nějakou změnu na Muxu 3 z Ještědu? Zmizel mi signál z K60, který jsem chytal na levný koax vedený přes byt (na pokojovku na tuneru v PC K60 pořád přijímám) a přestal mi blbnout Mux 3 z STA. Předtím signál z STA vypadával, patrně se to tlouklo s Černou horou.

2
Tak v neděli jsem zkusil poladit Mux 3 a narazil jsem na zajímavý problém. Mám doma několik zařízení, schopných přijímat DVB-T, a na 2 z nich se mi signál nedaří chytit. Jedním je STB Hyundai DVBT 440, druhým rekordér Panasonic DMR-EX 87. Vše je zapojeno na STA na jeden rozbočovač (TV + 3x STB).
Když ten Hyundai odpojím od STA a na balkon dám prutovou anténku od USB tuneru, na kanále 60 se objeví signál a Primu LOVE přijímám, po připojení na STA žádný signál. Když STB připojím k jiné TV, kde jiný STB signál chytá, tak tam jde, ale signál je mizerný a obraz se rozpadá (on ten STB taky nebude žádný zázrak).
Rekordér na k. 60 neukáže ani ťuk, přitom přes něj připojená TV (STA-rec.-TV) má obraz jak víno. Rekordér jsem přemisťovat nezkoušel, nemám nervy na rozdělání stěny a taky z té stanice není co nahrávat.
Čím to může být? Mám podezření na STA, ono se to spustilo narychlo a patrně neumí přijímat k. 60 a to co chytám na TV a 2 STB prostě chytám na špatně stíněný koax (nejobyčejnější kabely za pár kaček). Jsem od Ještědu 13 km vzdušnou čarou, na kopci a vidím ho z okna, mezi námi není žádná překážka. Než půjdu prudit na družstvo, mohlo by to být ještě něčím jiným? Díky

Stran: [1]