Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Jeff_Si

Stran: [1]
1
Mohla by se redakce optat pana Glisníka, až půjde okolo, jak je to s balíčkem Digital?

Pokud se na webu přepnu na stránku Programová nabídka - Digital, tak v programových tipech mě to láká na film, který běží na Markíza HD, což už nelze chytnout.

Dále: 47 programů, z toho 24 HD. Jedinou podmínkou příjmu programů je zaplacení Servisního poplatku. V přehledu programů balíčku Digital například najdu: BBC World HD, Ct 24 HD, EuroNews, TA3 HD, Disney Channel DE, Eurosport DE,
Óčko, Šlágr a ještě je dole 101 nekódovaných programů.

Opravdu tyto programy nechytnu bez zaplacení Servisního poplatku? A pokud ano, proč jsou u toho balíčku uvedeny?

Proč tam jsou nadále uváděny slovenské programy, i když s poznámkou?

Děkuji.

2
Prosím vás, viděli jste někdo alespoň kus tohoto díla? Trapnej scénář, "úžasný" herecký výkony (i když v podstatě není co hrát), to mě tedy nepřekvapilo, stačilo mi pět minut. Ale zjistil jsem, že je to absolutně nekoukatelný z důvodu "akční" kamery. Jako kdyby maník poprvé přišel na to, že kamera má zoom, a že je od toho, aby se s tím pořád jebalo. Kamera nesmí zůstat v klidu.  ;D Jestli je to uměleckej záměr, tak doufám, že za to dostanou nějakou cenu.

3
O serveru DigiZone.cz / TV tipy
« kdy: 19. 05. 2015, 13:41:13 »
Už druhej den nevím, na co se mám v TV dívat. Ani jste včera nedali upozornění na tu rajdu. A navíc je ještě výpadek přehledu o německých HD programech.  8)

5
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / Eurosport HD
« kdy: 08. 01. 2015, 14:36:52 »
Zdravím, jak vám jde tato stanice? Mně to blbne, seká se obraz, občas naskočí taková divně modrá obrazovka (azurová) a problémy se signálem to neukazuje. Ostatní programy z transp. 12109 jsou v pořádku.

Stran: [1]