Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Aleon

Stran: [1]
1
Zdravím,

po přestěhování a než budu mít na střeše vybudovaný stožár, jsem zkoušel naladit satelit zatím provizorně ze země, ale nějak se mě nedaří chytit signál.
Používám Skylink - jestli se nepletu, tak musím parabolu nasměrovat na satelit Astra 23,5E.
Zde -> http://www.digitalnitelevize.cz/nastroje/nastaveni-paraboly/ jsem si našel, jak nastavit parabolu, ale jak se snažím, tak žádný výsledek - teda výsledek mám - naladím se na satelit Astra 19.2E - úroveň signálu i kvalita jsou ok, ale co jsem se díval, všechny kanály jedou práve přes Astra 23.5E. Tam se dostanu s kvalitou na 91 (ze 100), ale úroveň signálu 0.
Bojím se, že jakmile budu parabolu dávat na střechu, tak se problém bude opakovat a já v podstate nic nechytnu.
Parabolu mám o průměru 60 cm a konvertor je jednoduchý (je to set, co jsem měl pro příjem UPC satelitu, ale tam to bylo nasměrované na satelit Thor - a vše fungovalu skvěle)

Zkuste mě, jako laikovy v této oblasti, poradit, jestli něco nedělám špatně nebo jestli není nějaký fígl na správné nasměrování paraboly na Astru 23,5E.

Díky za konstruktivní nápady.

2
Zdravim,

mel bych dotaz zde na zkusene - mame bungalov ctvercoveho pudorysu a na strechu bych chtel pridelat satelitni antenu - bohuzel neni na strese udelan stozar ani nic, na co bych antenu pridelal (leda komin, ale na ten to davat nebudu, abych pak antenu i s kominem nehledal dole) - takze budu muset vymyslet nejaky stozar - ale otazka je, jak se to da provest, aniz by clovek narusil strechu - krytina je plechova (https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQHPQJZYvO92f8Poh3QXl4kX-J_xVzloe9a7RfAWfE_bsPDNuhwZA).

V tomto si vubec nevim rady, jestli se to da udelat a pripadne jak.

Za odpovedi dekuji.

Stran: [1]