Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Jan Mráz

Stran: [1]
1
Dobrý den,
prosím o radu. Chci přijímat pouze Astru 19,2. Mám single LNB konvertor, nastavený (věřím) na 19,2.  Bez problému mi to při ladění najde, ale jen některé, programy s V polarizací (např. začíná na CNBC Europe 11596 V 22000, pokračuje BBC, Bloomberg, a další, Astra 3D Demo nenaladí, dála pak TVE, Canal 24, CNN, DWTV, h polarizaci opět přeskočí a tak pořád dál; poslední nalděný program je DMAX Deutschland 12480, V 27500) H polarizace - nic. Sat přijímač integrovaný v Sony Bravia KDL-48W705. Jakmile nastavím transpodér na frekvenci 12265 H 27500, signál zmizí... Ze single konvertoru nastřeše jdou dva kabely, zřejmě díky nějakým historickým důvodům, jsem v nájmu (aby bylo možné přijímat Astru 23.5 pro 2 TV). Pak proběhla rekonstrukce, byl přidán multiswitch. Na přiložené fotografii je stav před tím, než jsem připojil slučovač. Po přehození konvertoru na střeše z pozice 23,5 na 19,2 jsem jeden z kabelů zapojil přímo do slučovače TV+SAT, druhý nechal nezapojený (bylo mi řečeno, že mám "twin" konvertor, kde z obou kabelů "leze" totéž) abych nepřišel o rozvod terestriky do ostatních zásuvek v bytě. Napojil jsem ho na vývod konkrétní zásuvky, kde chci přijímat satelitní vysílání

Pomůže někdo prosím nápadem, radou? Díky moc!

2
Zdravím,
chci se zeptat, zda má někdo z Prahy a okolí obdobnou zkušenost? Od 15.9. na tomto kanálu má začít vysílat Prima HD. Zkouším občas naladit zmíněný kanál, až do minulého týdne mi TV hlásil signál 0%. Počátkem tohoto týdne jsem to zkusil znovu, signál byl cca 78%. Podařilo se tam naladit Prima Love a Prima ZOOM (+ dalších 5, už přesně nevím). Dnes, při dalším nahodilém pokusu, ale opět 0%. Že by nějaká forma "zkoušky"? nebo náhodný omyl?

3
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / EPG
« kdy: 30. 05. 2013, 14:49:52 »
Zdravím,

dokázal by mi někdo poradit jak "dostat zpět" EPG pro kanály ČT1 HD, ČT2 HD, NOVA HD, Telka, Smíchov, Fanda? Úplně se 100% jistotou to tvrdit nemohu, ale mám dojem, že se informace vytratily v okamžiku, kdy žačaly vysílat ČT1 a ČT2 v HD.... Je to proto, že již nezbývá datový prostor pro EPG, nebo je to něčím jiným?
Předem díky za rady, komentáře, názory.

Stran: [1]