Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Vladimír Dráb

Stran: [1]
1
Máte nějaké typy na levnější přijímače s touto funkcí? V různývh recenzích se tomu nevěnují a spousta starších lidí by velmi ráda jen jeden ovladač na TV,  mnohdy jim i kombinace dvou ovladačů dělá problémy.

2
Set-top-boxy / samsung obecně
« kdy: 17. 01. 2018, 11:24:35 »
Nenašel jsem rubriku pro kompletní TV, tak to dávám sem. Co říkáte novému dálkovému ovladači TV Samsung, který je bez čísel atd?  Mě to přijde hrozně komplikované, hlavně pro starší divákyi podstatně hůře pochopitelné. S ovladačem s čísly mnozí umí přepnout programy 1 až 9 a dál se nedostali, tohle je pro ně myslím pohroma. Samsunga jsem zákazníkům vcelku doporučoval, s tímhle ovladačem je to pro mě (hlavně pro ně) nepřijatelné.

3
Odkladiště / Allcom-ukončení činnosti.
« kdy: 06. 05. 2015, 11:23:45 »
Máte někdo funkční kontakt na tuto firmu pro řešení reklamací? Mám telefon na ústřednu, která tvrdí, že jsem na řadě, ale tím to končí.

4
Víte někdo co s tím? STA kanálové vložky Alcad. Mám v paneláku jednu, možná dvě tv co si s tím neví rady, 42 hraje , 41 kolísá kvalita a vypadává. Na měřáku síla cca 65dB, Mer cca 32dB, měřeno na zásuvce a je to stejné na obou kanálech. Pokud stáhnu zesílení K42 o 6dB nic to neřeší. 42 stále perfektní, 41 na měřáku taky, ale tv stejně zlobí.   42 ostřejší naladění propustí, 41 běžná bez lepšího sladění. Celkem je jasné, že to nezvládá TV, když se na to konkrétní místo dá jiná jiná, tak hraje, když se K42 odpojí problém zmizí. TV je několik let stará LCD Sony. ( majitel si vyměnil zásuvku na konci vedení STA za koncovou, aby měl silnější signál) Pochopitelně první jsem tam dal útlumák 10dB, pak 20dB, ale problém je stejný, úplně beze změny. Na spektráku jsou kanály krásně oddělené.

5
Všichni přesně víme jak má vypadat STA, jenže většinou je třeba skloubit naše představy s peněženkou klienta, což je mnohdy zdrojem různých konstrukcí, nad kterými zde všichni zvracíme. Ale jak je to doopravdy? Uvažuji o Praze. Navrhnete řešení 5x kanálová vložka + 3x anténa atd. Cena řekněme cca 20 000 Kč za STA. Zákazník to ovšem nezaplatí a co teď, odmítnete, nebo vše pořešíte tak aby to hrálo, širokopásmově, bez ohledu na polaritu antény atd. Prostě zaměřit anténu tak, aby požadované muxy přijímala s dobrou úrovní i kvalitou za 3-4 tisíce? Kde jsou vaše hranice? Radši fungující anténa byť zdaleka ne podle vašich představ a nějaký výdělek, nebo odchod bez výdělku?  Jaké máte hranice, rodinný domek, nebo byt ano, 6-ti bytovka ano 20-ti bytovka už ne atd? (docela bych chtěl být u toho, jak někdo přesvědčuje důchodkyni v činžáku, že její anténa pro její byt musí být z KV atd- aspoň tak to vyznívá ve zdejších diskusích). Abyste se nebáli, ANO, někdy z důvodů ceny takové věci pro byty a menší rozvody dělám, pokud potřebé signály dodá jedna anténa mířící bůh ví kam v dostatečné kvalitě. Zároveň s tím vysvětluji situaci zákazníkovi, aby bylo jasné co jsem vlastně udělal a proč a jaké mohou nastat problémy. Tak a jsem na vás zvědav. ;)

6
O serveru DigiZone.cz / Vadné zobrazení stránky
« kdy: 20. 09. 2012, 20:17:25 »
Na úvodní stránce fora je nahoře logo fora, pod ním mám obdélníček Domů a vedle něj už nic, teprve když do prázdného prostoru najedu myší zobrazí se další nabídky, jako je např. registrace, přihlášení atd.  Hledal jsem možnost přihlášení několik dní. Nešlo by to nějak vylepšit, přeci jen propátrávat prázdná místa jestli tam nění něco skryto mě moc nebaví.  :)

7
Skylink / Výpověď smlouvy.
« kdy: 21. 08. 2012, 10:50:19 »
Docela by mě zajímalo, jaká musí být forma výpovědi smlouvy při neplacení poplatku. Je potřeba písemně oslovit klienta, nebo to stačí veřejně prezentovat?  Mám na sebe registrovaných několik karet klientů, kteří to vzhledem k věku atd. nebyli schopni zvládnout sami. Ale nedostal jsem ani jeden dopis s návrhem změny smlouvy, případně vyrozumění , že mám platit poplatky za příjem. Jedná se o víc jak dvouleté smlouvy. Poslední sdělení Skylinku, kdo nezaplatí tomu to vypneme mi v těchto případech přijde jako arogantní zneužití moci.

8
Odkladiště / Nadávky, urážky, osobní útoky
« kdy: 15. 07. 2012, 13:51:09 »
Jelikož moderátoři nechají zaplevelit jakékoli téma osobními útoky, nadávkami zesměšňováním atd. zakládám toto téma a prosím ty, kteří se bez těchto způsobů komunikace neobejdou, aby své příspěvky nadále směřovali sem.

9
O serveru DigiZone.cz / Registrace firmy
« kdy: 09. 05. 2012, 11:06:07 »
Na foru se nedávno objevil seznam firem s možností registrace do tohoto seznamu. Nelenil jsem, vyplnil příslušný formulář, dostalo se mi odpovědi, že po schválení mederátorem budu do seznamu přidán. Uběhlo cca 10 dní a nic, tak jsem napsal p. Polákovi (nevěda komu přesně) a odpověď opět nic. Takže víte někdo kde dělám chybu? Je to registr firem jen pro vyvolené? Nebo jsem obecně nežádoucí?  :)

Stran: [1]