Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Lvana6

Stran: [1]
1
Upozorňuji Vás, že v článku Thomson THS813: malý satelitní přijímač s integrovanou čtečkou Irdeto
zde: http://www.digizone.cz/clanky/thomson-ths813-maly-satelitni-prijimac-s-integrovanou-cteckou-irdeto/
uvádíte ve třetím odstavci dole tuto zavádějící informaci: Kartu vkládáme čipem dopředu a dolů.

Karta podmíněného přístupu se vkládá čipem DOZADU a dolů!

2
O serveru DigiZone.cz / Smazané téma
« kdy: 24. 10. 2014, 19:37:09 »
Protože byla opakovaně smazána zdejší diskuse v sekci pro připomínky k redakci, uvádím téma včetně reakce.
 
"Dotaz směřuji na zdejšího správce. Včera večer zde byla v sekci DVB-T diskuse na téma slučovače UHF-UHF, kde tazatel hodlal slučovat signál ze dvou Super Color antén, vzájemně otočených o 45 st. Kde je tato diskuse?"
 
Proboha, vy nevidíte, kdo tu diskusi založil? Tím pádem je celá diskuse lichá. Jde o jednu z předpřipravených diskusí Lvany, která se zde v minulosti už několikrát objevila. Já už jsem myslel, že zdejší diskutující mají jasno v tom, o koho jde... Proč na něho reagujete?
 
Myslíte, kdo založil onu dotazovanou a smazanou diskusi? Myslíte si, že jsem to byl já? Pokud ano, tak Vás upřímně lituji, protože míra Vaší paronoie dosáhla meze převažující normalitu. Možná si z nás dotyčný tazatel střílel, možná skutečně ne, to už nyní nezjistíme. Nicméně byla před námi možná velmi zajímavá diskuse nad tématem superpozice celého UHF pásma z příspěvku dvou antén. Upřímně - takové téma by bylo hodno i bakalářské práce nebo jiné významnější odborné prezentace.
Díky Vám, pane Poláku, jsme o takovou diskusi přišli. Otázkou zůstává, do jaké míry k tomuto bezprecedentnímu kroku přispěla Vaše neznalost a neorientovanost v tématu a do jaké míry ona paranoia.
V každém případě jste nám tak opět svým nepatřičným jednáním a zásahem ukázal, že nejste osobou vhodnou k výkonu tohoto poslání. Protože pokud převažuje míra osobní antipatie pramenící z upozorňování na Vaše chyby a nedostatky nad věcností a faktičností, pak tu opravdu nemáte co dělat. A věřte mi, že Vás nehodnotím bez patřičné několikaleté zkušenosti načerpané za celou dobu Vaše vezdejšího působení.
 
Jelikož mi mnoho z Vás píše na Soukromou Zprávu k mému nicku, který je následně mazán zdejším správcem, veškeré podněty směřujte na email: lvanakuzushi@seznam.cz

Stran: [1]