Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - fifam

Stran: [1]
1
Zdravím prosím o radu zda postačí běžný anténní výložník, něco takového http://www.satznojmo.cz/index.php?cont=shop&fold=490&prod=57236 pro uchycení dvou parabol 80cm je to na stožár 42mm  u paty  stožáru, asi v půli sedlové střechy, takže zadní strana parabol v zákrytu. Nad parabolami bude jen síto a malý přijímač na net..
Dík za radu z praxe protože dva prodejci mě řekli že to jde a dva že né tak nevím Michal.

2
Mám dotaz ohledně umístění předzesilovače, asi před týdnem mi odešel předzesilovač který byl přímo v anténě (color spectra) neměl jsem to jak vyřešit tak jsem zapojil anténu "napřímo" a pár dní jsem sledoval s omezeným výkonem. Zajímalo by mě zda bych mohl umístit předzesilovač až na půdě  asi 120cm pod anténou hlavně kdyby se to stalo znovu je to pro mě horolezecký výkon dík moc za radu Michal.

3
Dobrý večer,

 bydlím v blízkosti Slovenska (Šanov okr. Znojmo) a Zachytnu kvalitní signál Dvb( 80%síla 97%kval) na antenu color spectra. Problém je v tom ža  z vysílače Nové mesto n/v naladím pouze MUX2(56kanál) a MUX3 (57kanál) nelze naladit.  A zase z Bratislavy naladím pouze veřejnoprávní MUX3(27kanál) a MUX 2 (56kanál)  nelze naladit.takže duď naladím joj,markíza... nebo STV... ale ne dohromady?

 Je to divné z odou vysílačů je super signál avšem úhel je od sebe asi 45stupnů tekže nelze zachytit oba na jednu antenu a druhou se mě instalovat nechce nevíte někdo v čem je problém díky moc za každou odpověd Michal.

pozn. Antenu mam samozřejmě vertikálně hodnoty jsou jen orientační z STB ale signal O.K.

Stran: [1]