Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Honza DVB

Stran: [1]
1
Odkladiště / iVysílání - kde najdu přenosy z LOH?
« kdy: 23. 08. 2012, 23:12:23 »
Zdravím, při LOH byla na iVysílání ČT informace, že práva na přenosy pro účely iVysílání končí 26.8 (myslím). Chci se ještě na něco podívat, ale nemůžu všechny přenosy na iVysílání najít. Dělám něco blbě a nebo tam opravdu už nejsou?

Díky moc.

2
Jestlipak oznámené propouštění v Telefónice nezasáhne DVB-T a MUX4 - http://zpravy.e15.cz/byznys/technologie-a-media/telefonica-v-cesku-propusti-280-lidi-747387 ?

3
Jestlipak pojedou na tuto akci technici našich komerčních TV? Třeba se tam dozví jak nastavovat hlasitost reklam tak, aby diváky nevytáčela k nepříčetnosti.

http://www.loudnesssummit.com/

Ale spíš by to chtělo aby tam jel management a konečně pochopil co dělat, protože současná situace musí štvát i ty samotné techniky. Navíc, když moc dobře ví co se s tím dá dělat.

Něco k tématu jsem psal už dřív: http://www.digizone.cz/clanky/proc-je-reklama-v-televizi-hlasitejsi-nez/nazory/146667/

Technická řešení existují, teď už jen aby si míru "opruzu", který divákům hlasitostí reklam způsobují, uvědomily i samotné televize. Jinak se na ně snad lidi už přestanou dívat a všechno zajímavé si budou jen stahovat. Bez reklam.

4
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Nový DVB-T2 fronted
« kdy: 18. 09. 2011, 22:36:42 »
A máme tu nový T2 frontend - s polovodičovým tunerem a Panasonic DVB-T2 demodulátorem - http://nutune.com/index.php?option=com_content&view=article&layout=products&id=40&Itemid=27.

Tak snad klesnou díky konkurenci ceny i pro výrobce TV a STB a začnou T2 dávat standardně do přijímačů.

5
Asi vám někdo sáhnul do konfigurace serveru a po vložení nového příspěvku na www.digizone.cz se mi místo návratu na stránku s vloženým příspěvkem objeví toto:

Kód: [Vybrat]
Notice: Undefined variable: bSuccess in /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php on line 58

Notice: Undefined variable: output in /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php on line 207

Notice: Use of undefined constant version - assumed 'version' in /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php on line 208

Notice: Undefined variable: retval in /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php on line 219

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php:58) in /www/virtual/digizone/ii_lib/Common.inc4 on line 640

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php:58) in /www/virtual/digizone/ii_lib/Common.inc4 on line 602

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/share/php5/xmlrpcutils/utils.php:58) in /www/virtual/digizone/ii_lib/Common.inc4 on line 603

6
Jaký je Váš názor na Blogy Digizone? Už mají za sebou nějakou dobu v provozu a tak by mělo být možné posoudit jestli si zaslouží přívlastek VIP a nebo jde spíš o šedý průměr či podprůměr.

7
Podle této zprávy v Německu k 1.1.2013 změní systém placení poplatků za TV/rádio v domácnostech. Nyní je vázaný na vlastnictví příslušného přijímače. Nově půjde o jednotnou částku pro každou domácnost bez ohledu na vlastnictví. Argumentují tím, že veřejnoprávní obsah je již dosažitelný mnoha jinými cestami ne jen TV a rozhlasovým přijímačem. Mimo jiné tvrdí že tak veřejnoprávní média staví na úroveň kulturních a vzdělávacích zařízení, na která přispívá každý bez ohledu na to zda je využívá a nebo ne.

Pro srovnání je zajímavá částka TV/R poplatku v Německu - 17.98 EUR za měsíc. To je přibližně 3.5x více než u nás.

8
Tak japonské "hérečky" oznámily že připravují 3D adult movies pro japonský trh. Bude to ten správný motor který požene 3D TV dopředu?

9
Zajímalo by mne jaké kdo používáte CAMy pro Skylink a jak jste s nimi spokojeni. A to hlavně pro Irdeto PI-Sys. Podělíte se o zkušenosti?

10
Tak v květnu nám ČRa budou testovat v Praze DVB-T2 paní Müllerová! A co vy - otestujete si příjem? A máte na čem?

11
Viděli jste už v akci převod z 2D na 3D v přijímači? Na jakém přijímači, s jakým signálem a jaké jsou vaše dojmy?

12
Tak jsem chtěl najít něco, co jsem před časem četl v diskuzi k článku/aktualitě na DZ od jednoho konkrétního uživatele. Ještě před časem žádný problém s pomocí funkce vyhledávání.
Teď už se to ale zdá být problémem zásadním - vyhledávací funkce je proti dřívější velmi chudá a nedává žádné relevantní výsledky v tomto případě.
Dělám něco špatně? Poraďte, jak najdu na DZ příspěvky konkrétního uživatele k článkům/aktualitám...

13
Poslední dobou se hodně mluví o DVB-T2, v Británii ho dokonce i oficiálně spustili (Freeview HD). Jak by podle vás mělo zavedení DVB-T2 v ČR proběhnout a na co by měl být braný zřetel?

Stran: [1]