Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Jirka S.

Stran: [1]
1
Právě mám zapnutou Primu Love, kde podle programových plánů měl v tuto chvíli být vysílán, stejně jako každý jiný den v týdnu v tuto dobu, pořad Volejte věštce. Jenže místo tohoto pořadu byl odvysílán napřed starší díl Nikdo není dokonalý a nyní starší díl pořadu Jak se staví sen. A to bez jakéhokoliv předchozího upozornění, Prima během dne žádné programové změny neinzerovala. Takže buď pořad na obrazovce Primy počínaje dneškem končí (přece jen už máme 1. srpna a že nebyl pořad odvysílán zrovna první den v novém měsíci nemusí být náhoda), nebo nastaly nějaké technické problémy (nefunkční telefonní linka, věštkyně nedorazila do studia, nebo cokoliv jiného). Osobně jsem velmi zvědavý, jestli zítra ten pořad poběží, nebo ne, ale pokud se nemýlím, tak že by nebyl tento pořad někdy bez předchozího upozornění odvysílán se myslím nikdy v šestileté historii tohoto pořadu nestalo. Já ten pořad mám rád jako takovou oddechovou kulisu během práce, přece jen pracuji z domova u internetu a nejlépe se mi pracuje večer a v noci :-)

2
Všechny zdravím a mám dotaz na takový zvláštní problém. Jsem klientem českobudějovické kabelovky Elsat, od jara 2008 od nich mám Set Top Box, který stále užívám a dosud s ním nebyl žádný problém. Od čtvrtka ale mám problém s příjmem stanic HBO a Cinemax. Zatímco všechny v rámci kabelovky volně šířené DVB-C stanice i zvlášť placená rozšířená nabídka fungují v Set Top Boxu bez problému a jakéhokoliv vychýlení od normálu, stanice HBO (HBO, HBO 2, HBO Comedy) a Cinemax (Cinemax, Cinemax 2) mi přes den nefungují (černá obrazovka) a naběhnou vždy až kolem desáté hodiny večer. Toto se mi stalo ve čtvrtek i v pátek. Přes den jsou tyto stanice nefunkční a večer naběhnou a fungují až dokud nejdu spát. Druhý den vstanu, zapnu TV a Set Top Box a zmíněné stanice jsou opět nefunkční, což se stalo i dnes (ještě ve tři v noci HBO a Cinemaxy fungovaly a dnes v 11 dopoledne opět nikoliv a nefungují dosud). Když jsem volal včera do kabelovky, bylo mi řečeno, že se s něčím takovým ještě nesetkali a že u nich v kanceláři jim to funguje bez problémů (firma sídlí ve stejném městě, kde bydlím), nicméně že se na to podívají. Kdybych byl paranoidní, tak bych si skoro myslel, že mi to někdo schválně přes den vypíná a na večer zapíná, ale to je přece blbost. Zkusil jsem i uvést Set Top Box do továrního nastavení, ale nepomohlo to. Kde myslíte, že může být chyba? V Set Top Boxu? V TV přijímači? Vlastním Sony Bravia, která je stará pouhých šest let. Nebo je problém v něčem jiném? Už jsem z toho docela zoufalý. Díky předem za všechny nápady a návrhy.

3
Dnes dopoledne na ČT1 byl pořad Objektiv odmoderovaný slovenskou moderátorkou. Záznam pořadu lze zhlédnout zde: http://www.ceskatelevize.cz/porady/1096911352-objektiv/video/   Může ČT ze zákona vysílat svoje pořady se slovenskou moderací? To nikomu nevadí, že na stanici placené z peněz českých koncesionářů je vyroben a moderován pořad o zahraničních kuriozitách ve slovenštině? Nemám nic proti tomu, když je na ČT odvysílán nějaký slovenský film či seriál v původním znění, ale vyrobit úplně nový pořad pro české diváky ve slovenštině, navíc ještě jeden z nejstarších pořadů na českých obrazovkách s letitou historií, to je podle mě ze strany ČT velký přešlap.

Stran: [1]