reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Lukáš Blecha

Stran: [1]
1
Ahoj, jsem co se týče satelitu naprostý nováček, na náš bytový dům byly nainstalovány 2 paraboly a satelit rozveden do bytů, tak, aby si každý mohl objednat co se mu líbí.

parabola 1 - nasměrovaná na družici kde vysílá Skylink (Astra?)
parabola 2 - nasměrovaná na prý na Thor.

Do televize s DVB-S tunerem mám zapojen kabel, ale když vyhledám na astře programy, najde mi to snad jen 5 nekódovaných kanálů (nějaké holandské, polské a slovenské zprávy). Slyšel jsem, že lze na satelitu sledovat stovky volně šiřitelných pořadů (jde mi hlavně o BBC, CNN, apod).

Poradíte, jak na to? Nechci platit nějaké zbytečné poplatky, protože na to téměř nekoukám, jde mi spíš o to, že kabel k televizi mám, tak zda to lze či nelze... Díky moc.

2
Dobrý den. Zařizujeme pro náš bytový dům satelit. Nikdy jsem satelit neměl, proto o tom nic nevím. Chtěl bych požádat o radu, jakou společnost vybrat, aby mohl přijímat programy v HD, případně ve 4K. Respektive jaká společnost má datový tok těchto kanálů (Discovery HD, Eurosport HD, apod) co nejvyšší. Mám se zaměřit na Skylink? Systém se bude nastavovat na dvě paraboly tak, aby si každý majitel bytové jednotky mohl vybrat co chce přijímat. Kombinaci 3 parabol jsme už zavrhli. Také chci, aby satelit příjimala přímo televize a nebylo nutné žádné externí zařízení (obě mé televize mají DVB-S HD tuner).

Co prosím doporučujete? Vysílá někdo ve 4K?

Stran: [1]

reklama