Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - vojtavlcek

Stran: [1]
1
Digitální rozhlas / Sekání internetového rádia
« kdy: 06. 03. 2017, 20:15:04 »
Dobrý den,
na Vánoce jsme prarodičům koupili internetové rádio z Lidlu - Silvercrest SIRD 14 C2. Prvotní nadšení z výborného zvuku ztišil fakt, že se vysílání i na 50ti Mbitové přípojce několikrát za hodinu přeruší a po chvíli opět naběhne.
Rádio je spojeno rychlostí zhruba 15Mbit s routerem Huawei hg520i. Na něm je vypnut DHCP server (je spojený s modemem na optiku) a nastavena QoS priorita pro wifi, na níž je rádio připojeno. Ostatní zařízení jsou dále napojena kabelem, tudíž mohou využívat plně rychlost přípojky.
Vysílání se přerušuje i v případě, že je v síti online pouze rádio. Nejdříve jsem se domníval, že je chyba na straně routeru Huawei. Ovšem pokud jsem jej vyměnil za Tp-link, opět se rádio jednou za čas přerušovalo.
Chyba také není v rádiu. Zkoušel jsem více rádií tohoto typu. Vysílání přes kabel se neseká, tudíž žádné mikrovýpadky v síti nehrozí.
Nemáte někdo s něčím podobným taky zkušenost?
Díky za vaše postřehy.

2
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Porucha zvuku ČT1 HD
« kdy: 28. 04. 2015, 18:39:40 »
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli se někomu nevyskytl podobný problém jako mně. Přepnul jsem na program ČT1 HD v Regionální síti 7 a po delším poslouchání jsem si všiml, že v levém reproduktoru jakoby tiše praská. Porucha určitě není na reproduktoru, protože jsem tento jev zpozoroval i na jiných televizorech v domácnosti. Signál máme v pořádku. Přijímáme z vysílače Brno Jihlavská.
Stalo se to ještě někomu?

Stran: [1]