Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Horal

Stran: [1]
1
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Výluky vysilačů
« kdy: 24. 08. 2016, 08:50:33 »
Bývaly doby, kdy tyhle informace zveřejňovali redaktoři na "přední straně". Bohužel se to v poslední době neděje. Pro ty, kteří se v dosahu uvedených vysilačů ocitli bez signálu menší info:
Dnes Krašov (TV) a Ostrava-Svinov (R)
další plánované odstávky zde:
http://www.rozhlas.cz/vysilace/vyluky/

2
Odkladiště / Redakce-díky za tip na vánoční dárek
« kdy: 30. 11. 2015, 19:42:06 »
Na základě upozornění a recenze na D.Z. jsem si dnes v Lidlu zakoupil internetové a digitální rádio. Tímto jsem si udělal předčasného Ježíška.

3
Turkmenistan sport odpoledne Liverpool-Crystal Palace, teď SSC Neapol-Idinese Calcio

4
Jak bylo nedávno avizováno ne webech, od dnešního dne zahájil vysílání uvedený sportovní kanál na pozici původního programu Rossia2.
Pro info dnes mimo jiné KHL Dynamo-Spartak, formule 1,

5
Pro zájemce poběží dnes v podvečer,
link
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1097429889-cerne-ovce/

6
Televizory / Panasonic TX-L42E6E - seznam kanálů
« kdy: 22. 12. 2014, 10:16:14 »


Prosím neví někdo náhodou co znamenají ty znaky podobné písmenu "D" v seznamu kanálů uvedené televize. Teď se mi zmínila máma (73let), že to až donedávna takhle neměla, zobrazení seznamu bylo bez zatrženého znaku, ale prý zmáčkla něco špatně na ovladači a od té doby to tam má.
Nějaké tipy kde by to snad šlo "vyrušit". Jinak samozřejmě asi budu muset udělat továrko a pak vše seřadit znovu.
Díky.

7
UPC Direct / ČT D
« kdy: 30. 11. 2014, 12:23:35 »
Po avizovaném zařazení uvedeneho programu do nabídky operátora jsem dnes po naskenování frekvence nalezl toto:

8
Nikde jsem tu nenašel zkušenosti s příjmem uvedené družice se zajímavými pakety (hlavně NTV+). Ozvěte se kdo a kde to přijímáte a na jak velkou parabolu.
Včera jsem na sportu HD sledoval přenosy z evropské ligy, ve středu z ligy mistrů a byl příjemně překvapen kvalitou obrazu.

pár naskenovaných programů

9
Odkladiště / inzeráty pro zasmání
« kdy: 06. 09. 2014, 12:11:12 »
Pánové, zkuste sem dát odkazy na inzeráty, které ve Vás budí smích. Občas kouknu na bazary a divím se jaké peníze lidé požadují za kdejaký střep. Je jasné, že odkazy mají "životnost" zpravidla několik týdnů, takže se po čase již nemusí zobrazit.
např. Toto-reálná cena parabola 300,konzola 150,konvertor 400, přijímač 1000,

 http://elektro.bazos.cz/inzerat/38506426/Satelitni-komplet-parabola-prijimac.php

10
Všem hezký den,nevíte někdo jaké antény v současné době vyrábí tento podnik?
Kdysi měli v ceníku i colorky (kratší varianta zřejmě pod názvem spektra/spektrum), ale momentálně tam vidím pouze ty dlouhé varianty. Nemám přehled, kdy jej (ceník) obnovovali, jen mě zaímá momentální sortiment.
Samozřejmě vím, že je dělá i Vaten (pod názvem Color Standart). Vyrábí je momentálně ještě někdo jiný?
Díky za reakce.

11
Odkladiště / @ podněty redakci
« kdy: 24. 08. 2014, 10:04:56 »
Pánové redaktoři,
nemyslíte, že už je nejvyšší čas pro odstranění tohoto banneru:
http://www.digizone.cz/galerie/mapy-pokryti-regionalni-site-8-ceskych-radiokomunikaci/#ic=kolotoc-header&icc=mapy-pokryti-kde-naladite-slovak-sport-s-premier-league
z hlavní strany webu? Pokud vím, tak minimálně týden je známo, že žádná PL se u Sl. sportu nekoná.
Děkuji

12
O serveru DigiZone.cz / Je server opravdu plně funkčnní?
« kdy: 19. 06. 2014, 13:36:57 »
Zdravím především provozovatel webu. Po nedávném sdělení p. Poláka, že je server plně funkční si dovolím trochu oponovat. Včera i dnes de vyskytovaly situace, kdy mi při pokusu najet na forum vyskočilo hlášení o údržbě. (zpravidla k tomu docházelo-dochází přes poledne). Dále stránky se v některých případech velmi pomalu nadečítají a opravdu to není prohlížečem PC-jen to jen problém u Digizone. Včera jsem hovořil s několika známými a ti mi avizovali více méně to samé. Jaký je tedy skutečný stav věci?
Jak jste na tom se zkušenostmi Vy-mám na mysli ostatní čtenáře?

13
Hezké svátky všem. Rád bych získal nějaká doporučení a informace na základě nichž bych vybral stb pro svou matku (72 let). Nepotřebuje žádnou hitparádu s přehráním bůhví čeho, jde jen o to, aby uměl "přechroustat" chyby v Pařízkově vysílání. Bohužel máti vlastní televizor Samsung béčkové řady, takže prožívá na kanálech těchto sítí "kostkované" vánoce.
Vůbec bych se nezlobil, kdyby to byl stb, který se dá "schovat" za TV a dopředu vytáhnout infračidlo. Podporovat by měl nejen HD vysílání, ale také dolby DD, ve kterém vysílá např TVP1 HD. Rád bych, kdyby se mi vyjádřili zkušení bardi z Ostravy a okolí, proto je má otázka směrována nejen StasimuDDR. Děkuji pěkně

Stran: [1]