Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Aleš Kovářík

Stran: [1]
1
Televizní stanice a jejich program / CT24 HD
« kdy: 30. 11. 2016, 09:16:51 »
Mám televizi pres UPC, takže asi od poloviny listopadu mám i CT24 v HD rozlišení. Čekal jsem, že když už to tak dlouho odkládali kvůli jiným televizním událostem (LOH, atp.), tak to potom bude rovnou skutečné HD. Bohužel jediné, co je v HD je  infolišta na spodu obrazovky, zbytek včetně titulkové grafiky jen upscalované SD, což je hodně divný mix. Ještě pravděpodobně Události mají HD, protože ty už na ČT1 byly v HD dlouho.

Má redakce DZ informace, kdy ČT upgraduje potřebné technologie, aby byla dvacetčtyřka komplet hd?

2
Zdravím,
existuje nějaká placená IPTV platforma, která by fungovala i na UPC? Ideální by bylo, kdyby se daly vybírat kanály stylem a la carte, tedy vyberu (a platím) jen ty, co mě zajímají a ne smetí, co mi nabalíčkuje UPC. Zajímaly by mě dokumentární kanály jako Discovery, National Geographic, Spektrum apod. Ideálně taky bez specialniho set-top-boxu (např. formou smart TV aplikace apod.).
Sledovani.tv je mi k nicemu, protoze nabízí jen bežné kanály, co jdou chytit na anténu, ale premiové kanály nemá a navíc to v UPC nejde.

Stran: [1]