Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Zip Zip

Stran: [1]
1
Odkladiště / Jean Valjean
« kdy: 23. 02. 2011, 06:22:20 »
Jen tak mimo mísu!  :o
Já mám čím dál větší podezdření, že tento člověk, tedy Jean Valjean/technik TKR ..... je p. Vyleťal Martin z konkurenčního serveru. Co on si může dovolit na parabole, to tam neprojde nikomu, to co dělá kolikrát tady, nad tím také zůstává rozum stát.
 

2
Skylink / Karty CW, ICE, Irdeto Skylink
« kdy: 08. 06. 2010, 23:11:07 »
Historie a budoucnost CryptoWorksu

1. doposud prodané přijímače s licencovanou čtečkou CryptoWorks (CW), jsou osazeny funkční kartou CryptoWorks. Toto bude fungovat nadále bez problému, troufnu si tvrdit že daleko za rok 2012, takovíto majitelé se nemají čeho bát.  :)
 
2. přijímače s tkzv. universální čtečkou se dělí na :
- a) SW čtečky je čistokrevný CW, ovšem bez zaplacené licence. To je jednoduše zlodějna, nicméně funkční.  :o
- b) nádstavba, předělávka .... nějakého licencovaného systému, většinou Conaxu, takovéto přijímače můžou mít problémy i s dnešníma CW kartama.  >:(
 
Výše uvedené je minulost, v bodech 1 a 2a bezproblémová.


 
Případy, kdy bude nutná výměna karty (za novou Irdeto)

1.  v době, kdy bude neopravitelně (resp. nerentabilně) vadný přijímač, prostě přijímače s CW již nebudou
2. tento případ je nepravděpodobný, a to, že bude vadná karta, to se prostě nestává (resp. nula, nula nic případů)
3. někdo nalomí systém CW tak, že již nezabezpečí hlavně placené programy


Přechodné ICE karty

Tyto karty budou bez problému fungovat jak v přijímačích s dekodérem CryptoWorks, tak Irdeto. Jistota je samozřejmě v přijímačích s licencovaným tímto systémem.
 
Jedná se o přechodný stav (asi 1/2 roku), kdy je ještě ve skladech výrobců, velkoobchodů ... x přijímačů se sys. CW, které je nutné po přechodnou dobu doprodat a zároveň se na trh začínají dovážet přijímače s dekodérem Irdeto, které nahradí současné přijímače.


Irdeto karty od prosince

Tyto budoucí karty budou fungovat již jen v nových přijímačích s dekodérem Irdeto, které se v druhé polovině roku 2010 začnou sypat na náš trh.
Doporučuju prodávat přijímače s certifikací Skylinku, jen tak bude mít zákazník zaručen přístup ke všem budoucím službám tohoto providera a prodejce čistý štít. Je jasné, že bude i spousta přijímačů (funkčních, do kdy a jak?) bez této certifikace, to je ovšem nezodpovědný risk jak prodejce, tak dodavatele (VO).
 

Ten, kdo prodával licencované přijímače, ten se nemá čeho obávat. Ti, co jeli po EMU, po ceně ..... dobře jim tak, problémům se jistě nevyhnou.
CS Link, ten se jen bezpracně sveze, jak sami nedávno uvedli, přeberou zkušenosti a testy přijímačů od Skylinku, ale tak už to chodí ve všech oborech.
UPC Direct, tady nejsou známy žádné oficiální informace o provozu systému CryptoWorks, dá se ale předpokládat, že dokud bude sys. CW bezpečný budou jej využívat k předplacenkám ....

Stran: [1]