Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - moonword

Stran: [1]
1
Multimediální technologie / DVB VIEWER podporuje HbbTV !
« kdy: 23. 07. 2013, 12:34:06 »
První podpora Hbb TV pro Windows je na světě. Pokud pomocí nějakého tuneru sledujete svoje oblíbené programy přímo na PC, rozhodně by vás tohle mohlo zajímat. Add-on se prodává jako přídavek k placenému přehrávači DVB Viewer a stojí 12 EUR. Pro jeho funkčnost je nutné mít nainstalovanou nejnovější verzi 5.2.
Samotný DVB Viewer se prodává za 15 EUR. Dohromady tedy 27 EUR, pokud již zmíněný přehrávač nevlastníte z dřívějška.
http://www.youtube.com/watch?v=3ccAEQt6ii4&feature=player_embedded

2
Pět nových HD programů plánuje britská BBC spustit na přelomu roku 2013/2014. Konkrétně se bude jednat o stanice BBC News, BBC Three, BBC Four, CBeebies a CBBC. Objeví se volně ve všech britských platformách, tedy i na satelitu. Předpokládá se, že první programy odstartují ještě v tomto roce.
BBC tak vyrovná a dokonce s přehledem překoná náskok České televize, která se po impozantním rozjezdu trochu příliš svázala s pozemním vysíláním. Pro diváky to znamená, že stanice ČT 24 nebo ČT D / Art v HD kvalitě jen tak neuvidí.

http://www.broadbandtvnews.com/2013/07/16/bbc-to-launch-5-new-hd-channels/
http://www.broadbandtvnews.com/2013/07/16/ofcom-boost-for-dtt-hd/


3
Rakouská ATV HD má oficiálně odstartovat až 15.7. Vysílat ovšem začala už včera.
Stanice je dostupná v EMU na satelitu Astra na pozici 19.2E, tedy stejně jako veřejnoprávní ORF. Není součástí žádných zvláštních nabídek.
Zítra uvede v hlavním čase americký megahit Aviator (rež. Martin Scorsese).
http://www.youtube.com/watch?v=zikFDK4cuQA

Parametry:
11244/H - 22000 - 5/6 (DVB-S)
Rozlišení: 1920x1080
Audio: Německy
Kód: Cryptoworks (hack), Irdeto 2, Nagravision 3, Videoguard
Kvalita obrazu: Zatím málo nativních HD pořadů4
Jak bylo dnes oznámeno, všechno nasvědčuje tomu, že český mediální fenomén Radim Pařízek připravuje svůj v pořadí třetí multiplex. Jaké programy nadělí divákům tentokrát?
Mohlo by se jednat o HD stanice z dílny televize Prima, která chce divákům nabídnout fotbal v HD a původně uvažovala o satelitním vysílání stanice Prima Cool HD. Protože se ale dynamicky rozvíjí možnosti a kapacita DVB-T sítí, mohla by tento svůj záměr ještě přehodnotit a vysílat jenom pozemně.

Stran: [1]