Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - petan97

Stran: [1]
1
Televizní stanice a jejich program / LN: o2 sport netáhne
« kdy: 16. 02. 2016, 20:48:57 »
Tak to vypadá,že skutečně o tento projekt téměř nikdo zájem nemá..Atak z původního záměru zvýšit peníze ve fotbale se stalo,že ho opustil největší sponzor,přestali se dívat lidi a český fotbal jde čím dál víc do háje.Tak hlavně že si největší šmejd v historii československého fotbalu Pelta s  Kellnerem podali ruce....

2
Zdravím,nevím jak u vaších operátorů,ale u Rio Media stále beze změny kanály markízy vysílají,a po international verzi není ani vidu ani slechu.U Skylinku je to prý podobné.Jak je to třeba u o2,UPC,Digi atd? Že by se většina operátorů nedala silnými řečmi zoufalé CME vystrašit a skutečně na jejich výhružky z vysoka kašle? :)

3
http://www.super.cz/333915-konec-kuzickoveho-krale-lada-hruska-odmitl-nove-dal-vydelavat-miliony-a-dal-vypoved.html
                                 Tak co na to říkáte?Bude se vám po jeho kuchařském umění stýskat?

4
Televizní stanice a jejich program / Práva na LM a EL?
« kdy: 15. 12. 2014, 20:54:54 »
Zdravím,polovina fotbalové sezony je za námi a současní vlastníci práv mají práva nakoupená už jen do konce sezony.Nemáte někdo info o tom,jak to bude dál v příštích sezonách?Myslím,že už by bylo docela na čase,aby se nějaké info objevily..

5
Televizní stanice a jejich program / olympiada na Eurosportu?
« kdy: 10. 01. 2014, 16:39:08 »
Dobry den,chtel bych se zeptat,zda bude olympiada ze Sochi vysilana take na Eurusportu.Predemvdekuji za odpoved.

Stran: [1]