Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Milan.Pala

Stran: [1]
1
Zdravím, potřeboval bych poradit s výběrem antény pro DVB-T. Bydlím v Brně v Žabovřeskách na Záhřebské a mám celkem slušný výhled na vysílač na Barvičově. I když samotný vysílač nevidím, mám tím směrem balkón a v cestě stromy. Na Jihlavskou už přímo nevidím, mám ji právě za kopcem, kde je Barvičova. Přijímám signál na prutovou anténu, kterou jsem dostal k USB tuneru. V místnosti mám na 1. a 2. multiplex signál 75 % a kvalitu 100 %. Třetí a čtvrtý multiplex jsou trochu slabší a občas se sekají. Zároveň mi mobily ruší signál, což se mi při umístění antény na balkón neděje, takže bych chtěl vyvést anténu na balkón na stálo. Představoval bych si, že si zlepším příjem třetího MPX a chtěl bych naladit i MPX s Českou televizí v HD, který vysílá z Jihlavské. Nejsem si jistý, z kterého vysílače teď chytám signál. Mohli byste mi prosím poradit, jestli bych to všechno zvládl s jednou anténou a jakou, eventuálně jak jinak toto vyřešit? Díky moc

2
Ahoj, příjmám v Brně HD kanály ČT a Novu přes USB TV tuner Pinnacle. Obraz je pěkný ostrý, nevypadává, ale bliká. Tak na čtvrt sekundy se zjasní, dělá to celkem pravidelně každých pár sekund. Zvuk je v pořádku. Nesetkal jste se s tím někdo prosím? Obraz sleduji v ProgDVB.

3
Mohl bych se zeptat, jak to je s reklamou na ING v seriálu Ulice? Minule tam ukazovali letáky, dneska dokonce pronesli, že to ING musí být bomba. Je to povolené?

Stran: [1]