Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - oplib

Stran: [1]
1
Set-top-boxy / HD settopbox s PVR,USb a LAN+HbbTv
« kdy: 16. 09. 2013, 12:52:15 »
neví někdo jstli se už neobjevil nějaký nový BOX na DVB-T v HD a PVR,LAN s HbbTv???
Icecrypt nechci není ověřeno HbbTv na Českou televizi, mi bylo sděleno v obchodě.
Děkuji za radu

2
Již několik dnů se vyskytuje porucha zvuku na ČT HD z Čer.studnice (MUX4)hlavně ve večerních hodinách , když jsou třeba události.Včera i při superdebatě kandidátů.Nemá někdo stejný problém???Nedá se to poslouchat,úplně zkreslený zvuk opakovaně za sebou.Na jiných kanálech ze stejného muxu se to neprojevuje...?

3
Set-top-boxy / Pozemní HDTV settopbox s HbbTv
« kdy: 05. 01. 2013, 14:37:54 »
Neví někdo o pozemním STB HDTV s PVR a HbbTv, které funguje na ČT kanály i na německé?nějaký jiný  než Icecrypt T2300 HD?nenašel jsem mimo tohoto žádný s HbbTv? a s českou diakritikou?Nechápu proč obchody nic takového nenabízejí, když z MUXU 4 jede HD vysílání a z ČT HbbTv.Nepochopitelné....Děkuji za radu

4
Přijímám na Yagi anténu kanál 25.z Černé studnice s předzesilovačem.Signál je nějaký den-týden celkem kvalitní :intenzita 98%,kvalita 60-70%, ale po čase se opět zhorší a kvalita klesne na 17-30% a dochází k rušení a občasné deformaci obrazu(průběžně).Síto je nepoužitelné,již jsem zkoušel a bez zesilovače také není možný provoz.Bydlím v panelové zástavbě, ale na kopci v 5.patře domu celkem vysoko.Televizor Sharp LC-40LE630E.
Může někdo poradit v čem spočívá problém v Liberci, když vysílač je vzdálen necelých 20km???

5
Může někdo poradit, jaké jsou k dispozici settopboxy DVB-T HD s funkcí HbbTv, tedy s připojením na WLAN??A  aby spolupracoval s HbbTv České televize?
Děkuji
podz.

Stran: [1]