Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Tomáš Heger

Stran: [1]
1
Další odpadní televize. Ruku v ruce s kino Barrandovem jen zabírají místo. A kvůli Max musí opustit své místo regionálky.

2
Provozovatel sportovních kanálů Slovak Sport TV je ve finančních potížích. Společnost Slovak Sport je nyní v konkurzu.
Paráda.

3
Televizní stanice a jejich program / Mňam TV
« kdy: 27. 06. 2015, 10:06:00 »
Musím říci, že mě zklamala zpráva, že mění svůj zaběhnutý plán. Konečně tady byla neplacená televize výhradně se zabývající jen vařením. Podlehli komerci a marketingu. Prohlásit, že jsou spokojení se sledovatelností a přitom měnit schéma je ubohost a podlost.
Prostě ve všem hrají hlavní roli peníze. Je to smutné, ale s tím nic nenaděláme.

4
Odkladiště / Konec TopFun tv
« kdy: 23. 06. 2015, 15:52:59 »
 Spoločnosť Topfun Media, a.s., so sídlom Bohdalecká 1483, 101 00 Praha 10 - Michle, Česká republika, IČO: 286 36 589, Obchodný register Mestského súdu v Prahe, sp. zn. B 18610 si Vás týmto dovoľuje informovať, že s účinnosťou od:

12.06.2015 ukončuje prevádzku technickej platformy Topfun ako aj s tým spojené poskytovanie služieb Topfun.

Váš prípadný nevyčerpaný kredit na Vašom Topfun účte Vám bude v súlade s bodom 4.4. Nákupného poriadku vrátený bezhotovostným prevodom v prospech Vášho bankového účtu, ktorý za týmto účelom oznámite spoločnosti Topfun Media, a.s. písomne na adresu Advokátska kancelária Jana Peschlová, s.r.o., Žižkova 1/A, 811 02 Bratislava ako aj elektronicky na adresu: topfun.info@gmail.com Zároveň Vám týmto oznamujeme že vrátená suma v zmysle Nákupného poriadku bude znížená o náklady spojené s administráciou a predmetnou transakciou o čiastku 200,-CZK. V oznámení okrem čísla a názvu Vášho bankového účtu je potrebné uviesť aj nasledovné informácie pre účely identifikácie: e-mailovú adresu zadanú pri registrácii, spôsob a približné obdobie (mesiac / rok) realizácie poslednej platby za službu Topfun. Spoločnosť Topfun Media, a.s. si vyhradzuje právo preveriť Vami poskytnuté údaje.

Stran: [1]