Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Tomáš Juza

Stran: [1]
1
Set-top-boxy / Nelze nastavit GoSat GS7056HDi
« kdy: 06. 03. 2015, 20:15:17 »
Dobrý den. Provozujeme doma 2 satelity na jednoduchý konvertor (Irweto) se dvěma výstupy. Dokud jsme používali Technisat Technistar SIR a Topfield TF7700HSCI, vše fungovalo OK. Topfield jsme se rozhodli vyměnit za GoSat 7056 a problém je na světě. Gosat se nedokáže připojit na signál (resp ukazatel S reaguje, ale ukazatel Q je mrtvý), bez toho, aniž bych musel zapnou Technisat. Pak mohu technisat vypnou, ale pokud zapnu jen GoSat, tak mám jen tmu. Zkusil jsem  všechna možná nastavení, zaměnit výstupy, koupit nový (mimochodem ten samý) konvertor a Gosat prostě sám nenajede. Nenajede ani v případě, že odpojím anténu od Technisatu.
Umí mi někdo poradit?
Děkuji TJ

2
Televize ve vysokém rozlišení (HDTV) / TV Samsung UE40ES5500
« kdy: 08. 11. 2012, 08:24:24 »
Koupil jsem si Samsung UE40ES5500. Zaujali mne recenze a poměr cena/výbava. Počáteční nadšení však vystřídala rozladěnost. Ve stanby bere 15W, podle všech recenzí jsem nejvyšší spotřebu našel 0,3W. Na doporučení Sams jsem TV vypnul ze zdi a rozladilo se úplně a vše a hlavně net nemůžu dát dokupy. Může někdo poradit co kde nastavit, aby standby kleslo?
Dále mám problém, že když bluray LG BD660 a sat Technistar SIR propojím HDMI do TV a domácí kino propojím s TV optikou, tak z toho nejsem dostat zvuk 5,1. Proto jsem si koupil TV s optikou a zároveň sat bez optiky, abych si vše užil a nemusel přepojovat kabely jak blázen.
Tušíte někdo co mám ještě kde nastavit? Kabely jsou sice Panasonic VieraLink pozlacené, ale ovládání Anynet+ jede.
Díky

Stran: [1]