Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Jaroslav Novák

Stran: [1] 2
1
O serveru DigiZone.cz / Kdepak je staré digizone?
« kdy: 07. 12. 2016, 20:39:41 »
Hezký předvánoční čas všem.

Nikdy a nikde jsem poslední dobou nebyl negativní, ale dnes mi to prosím odpusťte. 

Úpadek a rychlost aktuálností z oblasti televizního vysílání pozuruji už delší dobu, dnes si to nemohu odpustit a položit si otázku. Kde je dnešní hlavní událost, ba dokonce možná i událost tohoto měsíce?  Nikde, není tady.

Tak aspoň symbolicky odkazem, ať je to i na tomto webu. :-)
http://www.skylink.cz/novinky/39cs-skylink-jako-prvni-spousti-satelitni-televizi-s-casovym-posunem-a-take-rozsiruje-programovou-nabidku-v-hd

Co dodat?  Škoda, vždy jsem se několikrát za den koukl jako na první tématický web na digizone, dnes se pořadí prohodilo a digizone je až na 3 pořadí. Jaké weby jsou dnes před digizone asi většina bude vědět, ani to nemusím psát i když jeden je přece jen spojený s digizone a to bývalý redaktor tohoto webu.

Hezký svátky všem. :-)

2
Televizní stanice a jejich program / Slovak Sport a vše kolem
« kdy: 14. 08. 2014, 13:02:00 »
Zdravím, nechci dělat zbytečný rozruch, ale to co se poslední dny děje okolo Slovak Sportu si myslím stojí za založení vlákna.

Tento sport byl údajně založen pro sportovní fanoušky, Greguš pořád tvrdil jak chtějí vysílat pro co nejvíce sportovních diváků a v největších platformách.  Realitu ohledně vysílání Slovak Sportu 2 v ČR známe asi všichni a poslední vrchol je, že si zablokovali na svém facebooku přidávání komentářů od lidí, protože diváci chtějí vědět, jestli je nepotvrzená informace o konci vysílání PL na Slovak Sportu pravda.

Divákům se nedivím, PL začíná tuto sobotu a na FB profilu ani zmíňka o Premier League, na webu a programu Slovak Sportu taky ne, tak se diváci začali ptát na officiálním profilu o vysvětlení, dočkali se neodepisování ze strany Slovak Sportu a zablokování častých dotazovatelů.

Co říkáte na takový přístup? :-)

3
Televizory / Samsung TV kdo má Dvb-s tuner
« kdy: 14. 11. 2013, 16:50:25 »
Zdravím pánové,

prosím kdo má samsung televizi a tuner DVB-S, zkuste naladit kdo má přístup k MTV kanálům, pozice 19.2, TP 11739, V 27500 3/4 a koukněte jestli vám televize načte zvukovou stopu, mně se ukáže 1.Nedefinováno a zvuková stopa se prostě nenajde.   Obraz jde a zvuk nikde.

Protože pán na samsung centru vůbec nerozumí a svádí to na sílu signálu, tak jsem pak ani nedošel k tomu, at to předá technikum, nikdo prý nic podobného nehlásil.

Díky

4
Jáchymov Klínovec - 45 kanál ON AIR!!

5
Dobrý večer, ted koukám po dlouhé době na Kriminálka Miami na nově a obrázek je více než slušný, vlastně od chvíle co je na jiném TP na Barrandovském uplinku, je rozdíl znát. Co myslíte?

6
Televizní stanice a jejich program / ČT HD
« kdy: 12. 02. 2012, 12:58:35 »
Dnes jsem se těšil na kokej Rusko - Česko v HD a ujistil se na screenu níže, že bude v HD, ale kde?  Na internetu ani CT HD není, nechápu proč to takhle prezentujou.  Jestli má divák pochopit zbytek přenosu po otázkách, tak by to tam měli aspon doplnit!

7
Skylink / Rozšíření HD nabídky Skylink
« kdy: 19. 09. 2011, 20:17:27 »
Taková malá anketka.  Nebo napiště jaké by jste si přáli vy? :-)

8
Skylink / National Geographic Channel HD už jede Česky!!!
« kdy: 31. 08. 2011, 18:15:34 »
Ani sem od včéra nečekal tak brzo, ale je to tam. :-)

9
CS Link / Opět nové logo
« kdy: 24. 06. 2011, 23:27:29 »
Sice nevím proč tam mají to HD, když skoro žádné nenabízejí, ale třeba to je krok dopředu.. :-D

10
Tak dnes chválím novu za Hříšní tanec a více než slušný obraz 16:9. :-)  Dříve to bylo jak říkáme, "hezký obraz na vhs".

11
Ahoj,
Ted koukám na zprávu astry přidání programu Penthouse1 HD a jako operátoři jsou uvedeny samozřejmě CanalDigitaal, SkyLink ale i CSLink, že by náznak v budoucnu HD jak nedávno uváděl?  Nebo jen chyba u astry.?

12
Skylink / Skylink IRDETO KARTY
« kdy: 18. 11. 2010, 12:33:31 »
Ahoj, tak jsem koukal, jak skylink začal dodávat Karty IR ve svých eshopech a dalších velkých eshopech s toutou tématikou.  Jen mě docela překvapuje, když začali vydávat tyto karty,  proč nenebízejí i moduly Irdeto o kterých se psalo, že objednali první várku někdy v minulém měsíci.

edit: Tyto karty tedy jsou asi zatím jen pro ty certifikované čtečky "skylink ready".  ;D

Jsem zvědav jestli až bude modul a karta Irdeto, jestli budou fungovat ve starších přijímačích od stejné firmy (bez "skylink ready"), které by měli Irdeto také podporovat. :-)

13
Televizory / Jakou televizi do 25 tisíc?
« kdy: 11. 11. 2010, 20:03:41 »
Zdravím přátelé, tak se nám blíží vánoce a já potřebuji koupit nějakou LED TV, sice nějaké mám vyhlídlé, ale rád si nechám poradit jaká se vám zdá zajímavá?  Preferuji značku Samsung, takže nejlépe k téhle se zaměřit.  :)

14
Tak mám zaplou TV od 18:00 a koukám na novu a éhle přišla sestra, že se bude koukat u mě na Primu na zprávy, pak sem opět přepl na zprávy na novu v 19:30.  Tohle je opravdu komedie, jak se snaží obě televize upozornit a předhánějí se v blostech.  ;D ;D

15
Analogové vysílání / Buková hora, Jedlová hora
« kdy: 23. 08. 2010, 11:38:21 »
Dneska mi přišla upozornovací SMS. 31.8 KONČÍ ANALOGOVÉ TELEVIZNÍ vysílání Čt 1, Nova a Prima,,, atd.  :)

Stran: [1] 2