Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - petrsatik

Stran: [1]
1
Zdravím všechny.Nejde přijímat multiplex 2 cca od 9hodin 7.8.2016 na kanálech 41 Votice a 38 Černá Hora ,jak jste na tom vy ? Taky jste něco zaznamenali.Petr.

2
Zdravím Vás, prosím o radu máme odborně nainstalovanou anténu pro příjem 3multiplexu K60 , kanálovou  dvacetiprvkovou anténu 2052 výrobce  Chlumec nad Cidlinou.Jelikož je v místě jediná možnost příjmu vysílač Černá hora. Signál je na hranici přijímatelnosti protože jsme v údolí a jen tento směr je otevřený na vysílač ,vzdálenost od vysílače je 100km,proto od samého začátku byl v anténní krabičce umístěn kanálový zesilovač TEROZ K60 zisk 30dB.Signál z antény byl po celou dobu od vzniku MUX3 bez problémů a výpadků.Anténáři po změření poradili dát filtr LTE na 790MHz -40dB a do antény dát symetrizační člen.A silnější anténu.A zde je kámen úrazu, symetrizační člen jim snížil signál,filtr snížil signál, a nový zesilovač K60 od TEROZU ,který je nyní na kabelu za filtrem už nemá co zesilovat.Zkoušeli jsme i anténu color super a výsledek taky žádný.Jinak MUX1,mux2 K40,K38  jde bez problémů.Co tedy s K60 a LTE ?Děkuji za rady.

3
Zdravím Vás, mám dotaz.Má smysl kupovat kvalitní FM tuner a kvalitní anténu k tomu pro dálkový příjem? Jak to vypadá s budoucností vysílání v pásmu FM? Nebo už raději koupit tuner pro DAB příjem.FM pásmo úplně zanikne,nebo ne?Díky Petr.

4
Zdravím Vás ,nevite někdo kdy bude tento vysílač funkční,ke kterému datu? Dnes 8.9.2012 zkoušeno anténou UHF nasměrovanou na Kozmice signál nic.Místo příjmu Benešov.Díky za odpověď.PETR.

Stran: [1]