Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Kratos91

Stran: [1]
1
Nevím jestli nejde o chybu, ale pokud někdo má O2 TV prosím o případné potvrzení.

Dneska jsem při zpětném odklikání nahrávek zjistil, že i při zaplnění 100 hodin kapacity mám stále k dispozici 90 hodin, tudíž O2 pravděpodobně těch 90 hodin kapacity přidalo. Ba co víc, dokonce prodloužili limit shlédnutí z 1 na 2 měsíce.

Ale jak říkám, vidím to tu já, nikdo mi to zatím nepotvrdil a ani žádné tiskové zprávy u O2 nejsou ohledně této informace.

2
Skylink / Výběr přijímače z akční nabídky Skylinku
« kdy: 27. 11. 2014, 12:36:31 »
Zdravím,

plánuji si zaplatit příjem Skylinku. Nyní tam mají akční nabídku za 999,- jejíž součástí je výběr z několika DVB-S přijímačů. Jelikož jsem antitalent v tom, který z nich je nejvhodnější co se týče funkcí, přehlednosti, možnosti nastavení atd...mohl by mi tu někdo poradit, který z nich vybrat? Neříkám, že je to přijímač, který bych chtěl trvale, ale jako dočasná volba je to dostačující. Dle rychlého přečtení mi do oka padly ZIRCON FunBox Skylink ready, následovaný ZIRCONem SHD 007 a Go SAT GS 7056 HDi

Dám na jakoukoliv radu s výběrem některého z těchto přijímačů

Pokud jde o mé preference, rozhodně by měl přijímač zvládat 1080p, HbbTV, PVR, rychlá odezva a případně konektivitu k internetu.

3
Zdravím, našla by se osoba s příjmem kanálu v nadpisu?

Stran: [1]