Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - David Rácz

Stran: [1]
1
Skylink / Travel channel HD v češtině!!!
« kdy: 12. 12. 2010, 17:55:56 »
Všiml jsem si toho dnes v neděli kolem 16hodiny - česká stopa, funguje i maďarská, ruská a původní anglická verze. Doposud tento kanál byl pouze v angličtině a šlo nastavit jen portugalské titulkování. Čili super zpráva - jedná se o špičkový cestovatelský kanál s obrazem velmi často full HD nativním - palec nahoru Skylinku, DÍKY!!!

2
Během posledních 4-6 týdnů se výrazně zvýšil počet nespokojených DVB-T diváků v Domažlicích a blízkém okolí. Dvou třetinám nespokojených lidí se po klidných letech rapidně zhoršil příjem muxu 1 (K34) a zbylé třetině to samé u muxu 2 (K48). Máte prosím někdo podobné zkušenosti? či jinak: může toto být způsobené spuštěním DVB-T dokrývače na vysílači Koráb u Kdyně? Které právě tou dobou začalo vysílat a to na stejných kanálech - mé podezření? Po dvou, třech letech bezproblémového příjmu jsou logicky lidi nasraní, není to ale žádná náhoda. Chtěl bych to začít s ČRa řešit, díky.

3
CS Link / Media Vision dělá kontraproduktivní kampaň
« kdy: 27. 05. 2010, 10:02:19 »
Možná jste také ze svého okolí zaregistrovali, že Media Vision alias CS Link ze svého call centra z Hradce Králové obvolává své letité abonenty a nabízí jim pořízení druhé další karty za zvýhodněné ceny - ze dvou tisíc sleva na čtrnáct set!! Prosím tímto manažera z výše jmenované společnosti, aby tuto kampaň ještě přehodnotil, protože jsou lidé z těch neustálých telefonických nabídek totálně v hajzlu!!! Není dne, aby za mnou do obchodu nepřišel nějaký stařeček či babička, která vůbec nepochopila co jí paní z Media Vision nabízela. Už jsem měl v obchodě dva skoro plačící lidi, kteří jim na ten "špek" skočili a do telefonu operátorce kývli na novou kartu. Abonenti se mylně domnívali, že se jedná o nějaký bonus či zvýšení programové nabídky. Když jsem jim v obchodě musel říci, že koupili další kartu, byť o pár stovek levnější, která jim je úplně k ničemu, poněvadž ani neuvažují o dalším sat.přijímači - byli dost zklamáni. Operátorky Media Vision asi neprošli školením či co, ale lidé jejich nabídkám do telefonu nerozumí - často se jedná o důchodce. Prosím Media Vision - ukončete tuto telefonní akci, protože jinak vám ti abonenti utečou ke konkurenci.

5
Odkladiště / Islandská sopka LIVE
« kdy: 17. 04. 2010, 11:39:40 »
Mrkněte se na největší evropský problém těchto dní v přímém přenosu:
http://eldgos.mila.is/eyjafjallajokull-fra-thorolfsfelli/

6
Kdo z vás má možnost sledovat novou řadu seriálu Pojišťovna štěstí v HD kvalitě? Není možné, aby byl obraz tak hrozný a špatný!! Něco se jim tam na Nově asi nepovedlo, bylo by dobré znát vysvětlení jejich techniků, proč je HD obraz tohoto nového seriálu ještě horší, než-li v SD rozlišení.  :-[ :-[

7
Skylink / HBO HD a Bebe už mají svou kartu!!!
« kdy: 31. 03. 2010, 16:10:56 »
na 12.109 H 27500 DVB-S2 už je možné najít infokartu HBO HD. To samé je i u kanálu Bebe.  :) ;)

Stran: [1]