Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - petuna

Stran: [1]
1
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / mux 4 signal
« kdy: 08. 11. 2012, 20:20:10 »
Ahoj všem.  Od přeladění pražských vysílačů na 42 kanál se mi začal občas rozpadat obraz u všech programů v multiplexu 4. Přitom první měsíc po spuštění z Ládví bylo vše v pořádku.  Podle ukazatele síly signálu na tv se síla nezměnila.  Nevíte někdo zda se budou vysílače v Praze ještě dolaďovat?  Případně jak problém řešit?  Všem děkuji předem za případné informace.  Jsem z Libčic nad Vltavou.  Díky.

2
Dobrý den, od naladění MUX 4 z Prahy Ládví se často rozpadá obraz u programu ČT1 HD. Máme doma 3 televize samsung a děje se to pouze u jedné z nich, bohužel té nejdůležitější. Jedná se o Samsung LE40B550. Zkoušel jsem upgradovat firmware z jejich stránek, bohužel se mi nezadařilo, firmware televize nechce na flash disku najít. Televizní signál je v pořádku, bohužel se ale rozpadá obraz. Rád bych se zeptal, zda někdo již tento problém řešil a jak dopadl?
V létě z MUX3 bylo vše v pořádku.
 Hezký den

Stran: [1]