Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - s.s.rock

Stran: [1] 2 3
1
Televizní stanice a jejich program / DIGI TV a Arena Sport
« kdy: 27. 06. 2016, 12:43:45 »
Tak se začiná konečně tošku vyjasňovat kolem toho kde půjdou do nové sezóny fotbalové ligy (PL a PD) na které má práva od nové sezony exkluzivně nová DIGI. Paradoxně k tomutu nechtěnému prořeknutí se přispěla plachá dráha na než má od července taky exkluzivní práva nová DIGI: http://cz.digi.tv/fim-speedway-grand-prix-na-nove-digi-tv/ a jenž budou i nadále vysilané na Arena Sportu 1: http://arenatv.sk/2016-adrian-flux-british-fim-speedway-grand-prix-cardiff/
Na otázku jak je toto možné mi bylo z nové DIGI sděleno že přenos ploché dráhy bude na Arena Sportu 1 ale pro ostaní poskytovatele bude tento přenos na tomto kanálu vypnutý. Což znamená že Arena Sport v tom jede spolu s DIGI a že chystané kanály Arena Sport 3 až 6 budou asi opravdu pro PL a PD.

2
Tohle mně hrozně moc rozčiluje, a to natolik že jesli se toho nedokážu zbavit tak sem asi přestanu chodit, doslova mně to přivádí k šílenství. Kdykoliv semka vlezu hned na mě nahoře začne polohlasně hlasně žvanit reklama na E! Poradtě prosím jak to zablokovat!!! Chodim sem přes tablet s androidem a používám dolphin browser. Diky moc.

3
Teďkom jsem koukal na naší regionalní síť kterou na konci minulého roku koupila od Brabce České Radiokomunikace a je tam prázdno. Aktualně tam vysílá jen TV RTM + všechno ostaní zmizelo. Když sem to proladil ručně našlo mi to 3 volné kanály bez jména, obrazu i zvuku (klasická mrtvola) asi se něco chystá. :) Noe, TV8 i Test jsou fuč.

4
Dnes presně o půlnoci davají na Sport2 přímí přenos jubilejního 50tého finále amerického fatbalu tak zvaný Super Bowl i když u nás není tento sport tak známí (což mimochodem nechápu) docela dost by mě zajímalo kolik mohl dát sport2 za vysílací práva. Dost sem toho progooglil a našel pro představu toto, je to 4 roky staré a ročně ceny tostou o 11% směrem nahoru navíc je to jubilejní 50tý ročník...
Možmá úkol pro redakci digizone, zkusit zjistit co taková paráda stojí v našich končinách. ;)

http://www.markething.cz/vterina-reklamy-za-dva-miliony-i-to-je-super-bowl

5
Digitální televize přes IP protokol (IPTV) / T-Mobile TV
« kdy: 21. 01. 2016, 20:53:07 »
Tak T-mobile pomalu končí prázdniny a tak kdo se na tuhle službu podle T-Mobile "vánoční dárek" chytnul a regnul si to tak tomu ted posílají SMS s timto textem:

Dobry den, nase prazdniny s bezplatnou Mobilni TV Start pomalu konci. O televizi v mobilu ale neprijdete, jen Vas od 1. unora vyjde na 119 Kc mesicne. Az do 30.4. 2016 Vam ale nebude spotrebovat mobilni data z limitu, takze si ji muzete brat kamkoliv s sebou. A pokud uz Mobilni TV nechcete, staci poslat TV DEAKTIV na 4603. Vice na www.t-mobile.cz/tv. Vas T-Mobile

Pomlu zkusí kolik lidí je ochotno zůstat a pak zůstat i když budou muset platit za data pak uvidí co se jim více vyplatí. :)

6
Televizní stanice a jejich program / Případy 1. oddělení
« kdy: 04. 01. 2016, 13:50:20 »
Já jen aby jste nezapoměli že dnes jde od 20ti na ČT1 premiéra prvního dílu druhé řady. ;)

7
Kdo tuto službu používá docel bych byl rád kdyby jste tu hlasily změny a chyby kterých jste si v této službě všimly.
Já jsem koukal že od předvčerýška byla konečně přidáná Prima Max a že na Horror Film už jde konečně koukat i z archvíu to hodně chvalím. ;)

8
Televizní stanice a jejich program / Prima Comedy Central
« kdy: 18. 12. 2015, 09:11:06 »
Tak dneska sem viděl první 2 díly Sejdeme se na sídlaku. Není to klasický seriál je to jen pulminutová vycpavka mezi seriály kde se vždycky reší nějaká kravina. Davali to teď ráno v cca 8hodin mezi Novou holkou a A zase mezi námi zvířaty.

9
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Mňau TV
« kdy: 16. 12. 2015, 14:12:13 »
Chtěl sem se jen zeptat co se stalo z jejich webem mnau.tv nějak se mi ta sránka nechce načíst. Pak jesli nemá někdo nejaké bližší info o startu, bude to ještě letos???

10
Nedávno jsem v obchodu play našel tuhle aplikaci a službu. Po registraci na jejich serveru dostanete na týden všechný programy České Televize zdarma na ozkoušení pak za 99kč/mesičně všechny české a slovenské programy. Můžete používat i archiv a vše co IPTV nabízí.
Tady je odkaz na web: http://http://zapni.tv
Tady na aplikaci pro android: https://play.google.com/store/apps/details?id=tv.zapni.zapnitv

11
Google před několika hodinami odstranil z obchodu tuto aplikaci více zde: http://www.androidmarket.cz/aplikace/aplikace-tv4you-byla-stazena-z-obchodu-play/

12
Televizní stanice a jejich program / web Kinosvět
« kdy: 18. 08. 2014, 10:12:04 »
V Pařízkově reg. síti 7 se na programu kinosvět objevilo nový obrázek s nápisem již brzy a webem www.kinosvet.cz já se ale ptám není to cbyba nemělo tam byt spíš www.kinosvet.tv ???

13
Televizní stanice a jejich program / Country no 1.
« kdy: 23. 04. 2014, 15:59:42 »
Nevíte někdo kdy se chystá ostrý start tehle televize? Ted jsem koukal že zase změnili promo smyčku.

14
Prosím pomozte pokud někdo máte tenhle firmware nebo víte kde ho stahnout. Ja blbec jsem to aktualizoval na 1.2.9 ale nejistil jsem si co to má opravovat. No co to má opravovat jsem nepřišel dodnes za to vím že má jednu velkou chybu a to že v něm nefunguje přepínání obrazu. Můžete dát co chcete pořád je to na automaticky a obraz 4:3 je roztažený na 16:9. Ve verzi 1.2.7 bylo vše v pořádku a proto to mocí mermo sháním. Poraďte prosím, děkuji.

15
Tak jsem dnes zjistil že chcete platit za jeden článek 50kč, slovy PADESÁT KORUN!!! Bože jste vůbec normální??? 50kč nestojí ani tištěný časopis!! Kdyby 2koruny, tak to beru ale 50??? Úplně mě tento článek rozpalil do běla. Žádám tímto o zrušení mé registrace na vydridušsky server chodit nebudu. Nechávám tady svůj poslední odkaz a přál bych si aby se přidali další kdo budou hromadně rušit registrace. Přeju redakci a hlavně panu polakovi ať mu to hodně sype, sbohem.

Stran: [1] 2 3