Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Jan Potůček

Stran: [1] 2 3
1
Komunikační technologie / Vyzkoušíte LTE, nebo to je drahé?
« kdy: 26. 04. 2013, 10:08:56 »
Co říkáte na chystané spuštění LTE od Telefóniky v Praze? Tarify nejsou zrovna nejlevnější - vyzkoušíte to, nebo počkáte na konkurenční boj mezi operátory a snižování cen?

2
Bezpečnost a dohled / Tip na levný a účinný alarm pro dům?
« kdy: 20. 04. 2013, 21:40:49 »
Máte někdo zkušenosti s alarmem pro rodinný dům, nebo ještě lépe pro nebytové prostory na pozemku u rodinného domu? Nechci utrácet horentní sumy, ale časem budu potřebovat zabezpečit objekt na svém pozemku před případnou návštěvou zlodějů a nemám s tím vůbec žádné zkušenosti. Díky předem za jakoukoli radu.

3
Při loňském stěhování na periferii Pardubic jsme řešili připojení k internetu. Zmlsaní kabelovou přípojkou z města a rychlostí 30Mbit/s jsme najednou řešili otázku, zda si vůbec budeme moci přes net pustit nějaké video. Nabídka providerů mimo velká města je tristní. V podstatě byly jen tři možnosti: Telefónica, která papírově garantovala 3Mbit/s, ale v reálu by to bylo mnohem míň, místní "wifičkář", na jehož síť si v diskusích na netu lidi neustále stěžovali, a místní metropolitní provider, který po Pardubících provozuje optickou síť, ale v naší lokalitě to řeší vzduchem. Nabídnul 5Mbit/s, víc není šance u nás sehnat. Zatím jsme zažili dva výpadky, které vyřešil docela rychle. Každopádně těch 5Mbit/s ani nezkoušíme napojit na televizi, je to strašně málo. Jaké jsou vaše zkušenosti - pokud jste tedy v lokalitách bez optiky či kabelové TV?

4
Protože vás velmi zajímají zprávy o sledovanosti televizí, rozhodli jsme se v letošním roce vyzkoušet tipovací ankety. U vybraných pořadů si budete moci tipnout, kolik diváků je bude sledovat, a pak svůj odhad srovnat s realitou (skutečnou sledovanost DigiZone.cz zveřejní v diskusi pod touto anketou).

POZOR! Hlasovat v anketě mohou pouze ti čtenáři, kteří se registrují a mají svůj uživatelský profil v diskusním fóru DigiZone.cz. Ostatní mohou pouze sledovat průběžný stav ankety.

5
UPC Direct / UPC Direct ---> freeSAT
« kdy: 05. 09. 2011, 11:59:21 »
Co říkáte na "nové" programové balíčky UPC Direct alias freeSATu? A hlavně na jejich free kartu, která vypadá na první pohled levněji než u Skylinku a CS Linku (jednorázový poplatek 500 Kč), ale UPC DTH si za ni chce ročně účtovat administrativní poplatek 500 Kč, takže u dlouhodobějších zákazníků vyjde nakonec dráž než u konkurence?

6
Je tu někdo ze Znojma, kdo by mohl potvrdit nebo vyvrátit start multiplexu 3 na kanálu 49 z Kraví hory? Zatím to vypadá, že narozdíl od všech ostatních vysílačů ho nespustili.

7
Set-top-boxy / DVB-T2 přijímače dostupné v Česku
« kdy: 30. 07. 2011, 12:44:49 »
Chystáme na DigiZone.cz přehled přijímačů s DVB-T2 tunery, dostupných v České republice. Máte nějaké tipy? Sem s nimi!

8
Pokud ano, sem se zkušenostmi! :-) A třeba i screeny.

9
Analogový rozhlas / Jakým způsobem přijímáte rádia?
« kdy: 25. 07. 2011, 09:43:49 »
Jaký je váš nejčastější způsob příjmu rozhlasového signálu? Hlasujte v anketě pod článkem!
http://www.digizone.cz/clanky/tv-digitalizace-konci-rozhlasova-teprve-zacina/

10
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / DVB-T2 z Javořice
« kdy: 05. 07. 2011, 21:15:45 »
Nezkoušel jste někdo už naladit test DVB-T2 z jihlavské Javořice? Prý má už zkušebně vysílat. Česká televize měla před týdnem krátkou zprávu, že se to chystá, ale tehdy se ještě nevysílalo.

11
Pomozte nám zkompletovat seznam analogových vysílačů a dokrývačů, které v noci na dnešek vypnula TV Nova. Zatím víme o Kojálu, Ještědu, Černé hoře a Krásném. Víte o dalších?

13
Píše nám čtenář z Havířova:

"Dobrý den, prosím o informace. Bydlím v Havířově Suché, digitální příjem televize máme prostřednictvím Set Top Boxu. Od nového roku 2011 nám vypadává signál Multiplexu 2 a 3. Část dne je signál v pořádku, část dne je nenalezen. Totéž se stává i našim sousedům. Prosím o radu, čím to může být."

Je tu někdo z Ostravska, aby mohl problémy s příjmem multiplexů 2 a 3 potvrdit?

14
Je tu mezi čtenáři někdo, kdo má doma službu O2TV? Ma pozici č.10 se prý místo zaniklé Z1 objevil zvuk televize Public, ale místo obrazu jdou pruhy. Rád bych si to ověřil. Díky.

15
Po přechodu na zimní čas je o hodinu dříve tma. Mění se vaše návyky sledování televize? Díváte se na televizi déle, nebo to na vás nemá žádný vliv?

Stran: [1] 2 3