Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - T.

Stran: [1]
1
Zdravím všechny   :)
Zhruba tak před rokem jsem si pořídil anténu Ikusi Flash HD zde http://www.eltasat.cz/anteny-tv-i-dvb-t/ikusi-flash-hd , ale potřeboval bych tuto anténu doplnit o vhodný zesilovač. Po usilovném brouzdání po internetu jsem našel tento domovní zesilovač od stejné značky a to Ikusi NBS-824 zde http://www.akordashop.cz/Satelitni-a-televizni-technika/Zesilovace/Ikusi-NBS-824-domovni-zesilovac.html.
Moje otázka zní, jestli bude tato anténa fungovat s tímto zesilovačem, jestliže je v anténě zesilovač vestavěný a to tento http://www.eltasat.cz/prislusenstvi/ikusi-aktivni-dipol-zeleny-17-db.
Mám k ní i dipól bez zesilovače v případě že by to takhle nešlo. Jsem z Jesenicka a snažím se dosáhnout lepšího příjmu Polských programů a to hlavně z Opole a Klodzka. Jsem začátečník, tak mě prosím ušetřete. Děkuju všem za rady  ;)

2
Zdravím všechny  :) Mám menší problém.  :-\ Chtěl bych si pořídit opravdu kvalitní anténu pro příjem DVB-T, protože se potýkám z velmi špatným signálem a rozhoduji se mezi anténami Televes DAT HD a Ikusi FlasHD co myslíte která je vhodnější a kvalitnější pro příjem? Byl bych rád kdyby ste mi popsali zkušenosti popřípadně problémy s těmito anténami. Jsem z Loučné nad Desnou tj. víska u Šumperka :D je tu i možnost vzdáleného příjmu PL DVB-T z Klodzka, Opole a Kaliszu. Momentálně mám malou Colorku a signál je velmi nestabilní a rozkolísaný.

Stran: [1]