Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Radek Austyn

Stran: [1]
1
Mám dotaz na všechny, kdo přijímají HbbTV v televizním přijímači a mohou tedy otestovat popsaný problém. Několik dní mě při přehrávání archivu pořadů v iVysílání ČT (přes HbbTV) trápí jedna věc a nevím, zda je příčina v mé televizi, nebo jde o problém na straně ČT: Když spustím nějaký pořad a chci ho v průběhu přehrávání pozastavit nebo posunout přehrávání vpřed/vzad, tak to nejde. Pořad se přehrává dál. Všiml jsem si také, že se časová osa přehrávaného pořadu nepohybuje, stále zůstává na 0:00. Dřív se dalo přehrávání standardně ovládat, ale v posledních pár dnech to prostě nefunguje. Zkuste to prosím někdo otestovat na své televizi a nechte mi tu komentář, ať vím, jestli se mám rovnou obrátit na Českou televizi, aby to dala do pořádku.

2
Jde vám v současné době iVysílání ČT v HbbTV? Aplikaci sice spustím, ale nenačte se mi jediný pořad. Rád bych věděl, jestli jde o poruchu na straně ČT, nebo je problém jen v mojí televizi. Včera 6.2. ráno to ještě šlo. Díky za reakce.

3
Skylink / Eroxx HD
« kdy: 30. 05. 2013, 05:30:03 »
Od dnešního rána mám na pozici kanálu Eroxx HD jiný kanál s názvem 360 TuneBox. Televize ho ale pořád identifikuje jako Eroxx HD. Změna, která pravděpodobně souvisí s ukončením služeb Satellite BG... Další eroxy ale vysílají normálně...

4
Skylink / CA modul MASCOM a balík Skylink MIXBOX
« kdy: 16. 09. 2012, 11:01:32 »
Pořád si nevím rady a absolutně to nechápu!

Mám TECHNISAT TECHNISTAR S1, kartu SKYLINK ICE (Výměna) a běžně bez problémů používám dekódovací modul MASCOM Irdeto/Cryptoworks. Mám zaplacený balíček KOMBI a nově jsem před několika dny aktivoval i balíček MIXBOX. Ihned mi začaly běžet kanály Filmbox Family a Filmbox Extra 1, ale u ostatních kanálů z tohoto balíku mi přijímač hlásí, že "Není vložená karta". Když jsem po několika hodinách čekání už ztratil trpělivost, zkusil jsem zasunout do přímače jiný modul - NEOTION CI+. A k mému úžasu mi na něm zbylé programy včetně Eroxů jedou! Kartu jsem nijak zvlášť nenastavoval, rodičovskou kontrolu mám deaktivovanou. Přesto mi na modulu Neotion vše jede, zatímco u modulu Mascom si můžu nechat o programech DocuBox, FashionBox, FightBox a Eroxů jen zdát.

Dokázal by mi někdo ze zde diskutujích vysvětlit, jak je možné, že do teď používaný modul MASCOM má s odkódováním tohoto balíku takový problém?

Mimochodem, všiml jsem si, že u všech těch "problémových" kanálů (DocuBox, FashionBox, FightBox a Eroxy) je kromě kódování Irdeto a Cryptoworks také kódování Conax. Nemůže tedy tento problém souviset s tím, že Technisat Technistar S1 má jako základní čtečku právě Conax a že i když vložím do CI modul Mascom Irdeto/Cryptoworks s kartou, tak přesto přijímač primárně vyžaduje vložení karty do čtečky Conax??? V tom případě by ale asi dělal potíže i modul Neotion. Ale u něj mi vše běží, jak má. Jsem z toho už fakt blázen a nedokážu to nijak technicky pochopit...

5
Skylink / Penthouse HD CZ
« kdy: 25. 07. 2012, 01:14:37 »
Poraďte prosím. Mám novou kartu Skylink Výměna (ICE) a v rámci promoakce je na ní aktivovaný na 2 měsíce balíček KOMPLET. Všechny programy promoakce jdou parádně, až na Penthouse HD CZ, který se mi nedaří odkódovat. Už jsem prošel na internetu pár fór, kde jsem se dočetl, že problém může být s rodičovskou kontrolou na kartě. Tu jsem si tedy podle rad nastavil na 18+, přesto mám program pořád zakódovaný. Poraďte prosím. Mám Technisat TechniStar S1 a modul Mascom Irdeto/Cryptoworks.

Stran: [1]