Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Farell

Stran: [1]
1
Zdravím Vás potřeboval bych poradit s výběrem antény je to pro jednu starší paní nejsem jsem vůbec zběhlej v anténách... :(

Paní bydlí v žluticích v K. Varů  tady ta bíla střecha : http://www.mapy.cz/#x=13.163910&y=50.087612&z=18&d=muni_1290_1&t=s

Anténa je nasměrována na Plzeň - KRAšOV...taky asi záleží na vzdálenosti k vysílači.

Má tam nějakou malou anténu asi takovou jak je dole na obrázku a k tomu má ještě černou krabičku asi zesilovač a má problémy s naladěním Primy ZOOM , Smíchov ,Telka... ???

Připomínám že Fanda jí jede ale Smíchov a telku prostě nenaladí byli zkoušeny i jiné Setoboxy!Taky jí hraje Prima LOVE ale občas kostičkuje a ZOOM tam prostě nedostaneme... :-\

Tak se obracím k Vám s prosbou jakou anténu koupit pro dobrý příjem stanic a dostat tam ti nové. ;)

2
Skylink / Skylink správa karet : co to je má znamenat...?
« kdy: 03. 09. 2012, 12:09:08 »
Zdravím nevíte proč mi na správě karet ukazuje že mám zaplatit ser.poplatek když
první karta má zaplacenej poplatek do 20.8.2013 a
druhá do 28.8.2014
 na webu mi ukazuje do 03.09.2012...

VIZ fotka dole...


3
Skylink / Skylink testuje DOCUBOX HD...
« kdy: 17. 07. 2012, 15:32:34 »
http://www.seznam.cz/17252/docubox-hd-zahajil-testy-pro-skylink/

Takže asi se máme na co těšit není to sice animal HD nebo AXN HD ale aspoň něco... ;)

A nevíte někdo jestli je k tomu kanálu čestina...

4
Včera při sledování BOXU na nova Sport rekl komentátor že příští SOBOTU se setkáme na novém kanálu FANDA kde se bude vysílat BOX Haye vs. Chisora 14. července v Londýně!

Takže asi si neuvědomil žeto vypustil do éteru omylem a teď ho svědí jazyk že to řekl před tiskovkou.

Ale uvidíme na tiskovce v úterý.

5
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / CAIDY kto ví !
« kdy: 07. 07. 2012, 22:33:43 »
Kde nebo jak se dájí zjistit CAIDY jednotlivých programú?

A když je zjistím existuje nejaký seznam na netu kda zase pak určím komu ten caid patří.

Dík za odpovědi.

6
Tady se už dá od dneška skontrolovat platnost servisního poplatku

https://registrace.skylink.cz/cms_eshop/fee/cz/FEE_NewChargeCard.do

7
Zákazníci satelitní platformy CS Link mohou letos přijít podle našich informací o své oblíbené programy AXN, AXN Sci-fi, AXN Crime a Minimax, protože provozovatel satelitní platformy, společnost M77 Group zatím nepřistoupila k dohodě s provozovateli daných televizních kanálů a neprodloužila tak zatím platnou smlouvu ohledně šíření těchto programů. Pokud nedojde k dohodě ani v nejbližší době, může dojít k ukončení šíření těchto čtyř programů v platformě CS Link již o několik měsíců kdy končí současná smlouva mezi provozovateli těchto stanic a samotnou platformou.

P.Glisník okomentoval takto :
"V žádném případě nemohu potvrdit stažení jakýchkoliv programů z nabídky CS Linku nebo Skylinku. Pokud k takovému kroku přistoupíme, budeme zákazníků a média včas informovat. "Komentoval naši informaci ohledně ukončení šíření vybraných programů v platformě CS Link předseda představenstva společnosti M77 Group Jaromír Glisník.

Kromě nejisté budoucnosti programů AXN v platformě CS Link se zatím nepočítá s jejich zařazením ani do sesterské platformy Skylink.

Tak a co si otom myslíte VY ...!!!

ZDROJ : http://www.satelitnatv.sk/

8
Provozovatel satelitní platformy Skylink, lucemburská společnost M77 Group jedná již delší dobu o zařazení nových programů ve vysokém rozlišení se společností SPI International. Pro náš portál SatelitnaTV.sk to řekl Adrian Gumulák, Sales & Marketing Manager CEE společnosti SPI International. 8)

V úvahu připadá hned několik kanálů od SPI International, které by mohly rozšířit nabídku HD programů platformy Skylink. V případě dohody by se tak platforma Skylink mohla rozšířit např.. o programy FightBox HD, Erox HD, Fashion HD a to i bez nutnosti lokalizace či DocuBox HD nebo ActionBox HD u kterých by však již byla nutná lokalizace. Uvedené programy jsou již dostupné na satelitu ASTRA 3B (23,5 E) ovšem zatím jen v rámci bulharské platformy Satellite BG.

Bylo by super mít tyto programy ale asi by vzniknul nový balíček FILMBOX PACK a kolik by byla jeho cena si nedovolím tipnout. !!!

Chtěli by ste tyto programy i se změnou ceny?

Zdroj : satelitnatv.sk

9
už naladěno mám jenom monoblok tak jsem tuto stanici dlouho nevidel ne že by mi chyběla ale našla si místo vedle NOE TV.

satelit: Astra 3B (23,5°E)
kmitočet: 12,168 GHz
polarizace: vertikální
SR: 27500
FEC: 3/4
norma: DVB-S
modulace: QPSK
service ID: 5204
video PID 518
audio PID 708
CA systém: žádný (FTA)

10
Už asi 4 dny sem si všimnul že po 23:00 hod. hraje viasat explorer dál včera kupříkladu bylo asi 03:30 ráno a pořád tam hrál viasat jindy po 23:00 hraje SPICE. Nevíte v čem je problém EPG po 23:00 píše závěr vysílání ale běží dál nejaké dok. o autech. :P

Jinak se nestěžuji ale bodlo by nejaké INFO ohledně toho co se děje pan Polák by neveděl.

Kartu mám SKYLINK ICE. ;D

Dík za postřehy. 8)

11
Jede Vám čt1 HD mně asi od všerejška píše zakódováno Mám kartu ICE SKYLINK Zaplaceno Kombi a CSTV vše jede kromě čt1 HD :(

Ladil jsem před týdnem nanovo SID programu opraven na 14080 nepíše ani EPG ale u INFO o programu mi píše FTA signál taky dobrej.

Ale na staré frekvenci 11.973 V jede vše OK

Zasílám i foto...Děkuji za reakce..

Stran: [1]